Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes, szerény lány-beszédes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, szerény lány-beszédes, nagyképű fiú párosításból sülhet ki bármi jó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2013. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2013. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb.Komolyan
2013. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen a srác egyszer félre fog kurni
2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A táblázat szerint csak "csendes lány - macska" páros létezik.
2013. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a beszédes nagyképű fiú kategóriába tartozom és tényleg nem! Egyáltalán nem jó párosítás, már többszöri tapasztalatból beszélek és ismerőseim példáin is okulva tényleg nem jó páros. Ez csak a filmekben működik...
2013. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös az milyen?
2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anti paladin ***** válasza:
Lehet, ismerek ilyen párt.
2013. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges,lehet hogy kiderül,hogy a lány szerénysége-visszafogottsága csak a külvilágnak szól,valójában,vicces,beszédes,társasági lény.Mondjuk a nagyképűség az nem egy szimpatikus tulajdonság.
2013. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélnek itt egyesek. :)

Van példa mindkettőre: sülhet el jól, de rosszul is.

Én például mikor a barátommal összejöttem, nagyon szerény, önbizalom hiányos, csendes lány voltam, Ő pedig rengeteget tudott dumálni, és teljesen nagyképű, egoista csávó volt.

Már lassan 2 és fél éve együtt vagyunk, és azóta mindketten formáltunk a másikon. Én bátrabb és kicsit beszédesebb lettem, a barátom pedig jobban meggondolja miket fecseg, és már nem is nagyképű. Szóval megtaláltuk az arany középutat, pedig egyikünk sem kérte a másikat arra, hogy változzon. Egyszerűen csak jött... A szerelem sok mindenre képes.:) A barátom még a füvezést és az alkoholizálást is abbahagyta.

És NE hallgassatok másra, mert mivel valószínűleg teljesen eltérő a baráti körötök, ezért csak rosszat fogtok a másikról hallani. Nekem a családom és a barátaim is ellenezték a kapcsolatunkat, azt mondták max 2 hétig leszünk együtt, merthogy a barátom egy szívtipró. Hát...a 2 és fél év magáért beszél.:)

Persze sülhet el pont rosszul is. Nem lehet megtudni amíg nem próbáljátok meg!

19/L

2013. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!