Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt valakinek hasonló tapasztalata? Fiúk! Ti mit gondoltok, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a barátommal, és ez idő alatt a testsúlyom nem változott: 59 kiló vagyok, 157 centihez. Szerintem ez sok. Annyira mondjuk nem vészes, mert igazán jól tudok kinézni, ha akarok, de mégsem érzem jól magam a bőrömben, fogyni akarok 8-1O kilót, bele is kezdtem a fogyókúrába, ezzel nem is lenne gond. A barátom viszont egyáltalán nem támogat, sőt, ellenzi, hogy fogyjak, azt mondja ő így szeret, neki így tetszek, a kicsi hasim pedig nehogy eltűnjön, mert imádja. Néha félig viccesen azt is megjegyzi, hogy úgy már nem fog szeretni. Lehet komolyabb következménye ha lefogyok? Tényleg előfordulhat, hogy ezért elhagy?
2013. jan. 16. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
önkínzást úgy értettem hogy ételmegvonás léböjtkúra és a többi baromság
2013. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én sem szenvedni akarok, csak fogyni. Mielőtt összejöttünk leadtam 1O kilót, sporttal, egészséges étrenddel. Most is így akarom. De hát ő husisan szeret...
2013. jan. 16. 23:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, hogy neked ugrottam :)
2013. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben, szerintem az első által leírt helyzet áll fent. undorító, önző dolog
2013. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyeld ha az az ember így szeret téged ahogy most vagy akkor meg minek akarasz változtatni rajta :)? Hogy utána ne szeressen? Valószínűleg nem fog téged elhagyni ha lefogysz.

Ja látom ez már több mint 1 éve volt, csak kíváncsiságból m lett a vége?

2014. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!