Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjam fel egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel egy srác figyelmét magamra?

Figyelt kérdés
Fészen bejelölt aztán nagyon sokáig ő írt rám. Persze elbeszélgettünk nem bunkóztam vele meg a tudtomra is adta hogy összejönne velem. De mostanában nem szokott már pedig nem mondtam neki semmi rosszat. Igaz hogy én csak néha írtam neki és emiatt azt érezhette hogy engem ő nem érdekel és inkább nékén hagy. De most úgy érzem hogy lehet hogy én is összejönnék vele. Mit csináljak hogy megint érdekeljem? Vagy hogy éreztessem vele hogy hajlandó lennék komolyabban is megismerkedni vele? Most fordult a helyzet mert én szoktam írni neki de mindig nem merek nehogy idegesítsem. Hányszor írjak rá hogy elfogadható legyen? Meg mikről kérdezgessem, beszéljek vele? Baj az ha a lány kér mondjuk talit vagy hasonlók? Segítsetek.
2013. jan. 18. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, ha a lány kér találkozót.
2013. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem baj, ha elhívod, már nem a középkorban élünk :D csak ne legyél túl nyomulós. szerintem 1-2 napig írj neki, néha legyen szünet, hogy azért ne tartson tapadósnak. beszélgess hétköznapi témákról vele, pl suli, meló stb. remélem, segítettem vmennyit.
2013. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jan. 18. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól sejted, a fiúk (már amelyiknek jelentesz is valamit, nem csak flörtöl veled is) tényleg így működnek. Mikor észlelte, hogy távolságot tartasz, tehát a jelzéseire nem reagálsz pozitívan (mégha negatívan sem), visszavonult. Nem akart rádakaszkodni, nem akart kudarcot, tehát van szíve.


Viszont lehetséges, hogy ha most közelednél hozzá, akkor nem reagálna pozitívan, mert az jutna eszébe, hogy most mi van, mi változott, akkor miért nem kellettem, ezért én mint fiú, azt javaslom, hogy légy egyenes. Bocs, hogy a múltkor úgy hanyagoltad, nem tudod mi volt, de igazából te is szívesen megismerkednél vele, ha még úgy látja.


Legalább is hasonló helyzetben nálam egy ilyen megközelítés működne, erre mondanám azt, hogy rendben, korrekt a lány, elfelejthető a múltkori távolságtartás, és (ezért) igen, még úgy látom. :)


Ha erre nem így reagál, akkor mégis csak flörtölt veled, és mivel nem nyitottál, továbbszaladt a következő préda után. Vagy túlzottan a szívére vette. Vagy máshogy alakult, és lett valakije.

2013. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem tanultál belőle. Nem értem miért kell itt játszani az elfoglalt "annyian írnak rám h rád se bagózok" kis piccsát...
2013. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mivan? O.o :DD
2013. jan. 26. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
mit nem értesz?
2013. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!