Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy nem akarok barátkozni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem de utána még találkoztunk párszor és minden baját nekem mesélte el.Nem tudok rajta túllépni így mert mindig engem keres ha valami baja van.Megkértem, hogy szakitsunk meg minden kapcsolatot.Erre írt egy csomó levelet hogy rájött,hogy szeret meg hívogatott.De nem vettem fel mert így sose lépek túl rajta.Megkérdeztem,hogy azért csinálja ezt,mert szeretné újrakezdeni, mert hát akkor kezdjük újra.Nem, ő barátságra gondolt, és milyen szemét vagyok hogy többet akarok. Szóval ha túl lépnék rajta egyből megkeres.Ti ezt hogy kezelitek?NEkem marha nehéz..
2013. jan. 20. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóval ő csak barát akar lenni, de minden bajával téged zaklat, de többet már nem akar, se párkapcsolatot sem szex.


Ez kihasználás és kisajátítás! Fú mi lesz majd akkor ha majd találsz mást és megtudja, asszem óvnod kell majd az új barátnődet tőle.

2013. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jelen pillanatban a saját érdekeimet nézném a te helyedben. Fontosabb előbb a te felépülésed. Ezt neki is tisztában kell tartania, ha igazán szeret!! Milyen dolog ez már? Szakít veled aztán meg neked mondja el a bajait... Te vagy a normális, nem akarsz további kapcsolatot. Szerintem beszéld meg vele. Miden, vagy semmi.

Joga sincs megharagudni, mert TE teszel NEKI szívességet azzal, hogy meghallgatod egyáltalán, és nem küldöd el..

Fel a fejjel, haver, hidd el, túllépsz rajta majd! ;)

2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazi önző hárpia lehet, addig menekülj a friendzoneból amíg tudsz. Ha nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot, akkor még nagyon sokáig fájni fog a nyoma.
2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És te nem vagy elég nagyfiú ahhoz,hogy kijelentsd neki is,

hogy barátkozni nem szeretnél?

Csak addig tart ez nála is,míg nem talál valaki mást.

Ha meg nem érti meg,nem reagálni az üzenetekre,hívásokra....

2013. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?, kezdjük azzal. :) Mert nem mindegy. Gondolom olyan 15-17
2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván kijelentettem neki, hogy vagy kapcsolat vagy semmi.Nem reagáltam a hivásaira és a leveleire, erre azt irta hogy akkor elköszön mert igy neki már senkije sincs, most jött rá hogy szeret és öngyilkos lesz

mondjuk ez szerintem csak hiszti.. mert mikor erre válaszoltam akkor megint azt mondta hogy barátilag gondolta

2013. jan. 20. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

"szeret és öngyilkos lesz"


Meghalna a barátságodért?

Mert az írtad,kapcsolatot nem akar már tőled,és ezt ki is jelentette!


Hát.....szerintem is 15-17 kb.

2013. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Szerelmes beléd csak annyira idióta, hogy nem tudja mit kell ilyenkor tenni. Gondolom fiatal.. (mert ha valakivel vége akkor annak vége van. Nincs barátság, nincs beszélgetés.. sőt, nincs ezen dolgok kikövetelése sem) Azt akarja, hogy ő 'nyerjen'. Ha bírod akkor ne vedd fel, ne válaszolj neki.. szerintem amúgy nemsokára keresni fog, hogy újra veled akar lenni.
2013. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

elsőnek:hát ez még nem történt meg.NEm válaszolok semmire.Most láttam hogy ma teleirta a fb. falamat mindenféle bűntudat keltő idézettel az önzésről meg a hűtlen barátságról.A haverom aki mindig utálta a barátnőmet pedig sose találkozott vele,ő meg lájkolja az összes ilyen szart.Ez milyen gáz már..le tiltom mindkettőt


komolyan.. miért botlok ilyen emberekbe el kell gondolkoznom.amúgy 19éves vagyok

2013. jan. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!