Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már abban a helyzetben hogy a többszöri csalódásaitok után a következő párotokban egyszerűen nem tudtatok már megbízni, nem mertetek mert féltetek? Hogyan tudtatok újra bízni és mennyi idő után akinek ezen sikerült átvergődnie?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy értem hogy szeretitek akivel együtt vagytok,de a bizalom még nem alakult ki bennetek mert féltek hogy újra csalódnotok kell.
2013. jan. 22. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült... Lassan 3 éve.
2013. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, attól tartok sehogy :/ Ha egyszer átverik az embert akkor az a tüske már örökre benne marad, arról nem is beszélve hogy aki egyszer átver, és utána nem marad következménye a tettének, magyarul eltekintesz neki, azzal gyakorlatilag azt éred el hogy úgy fogja érezni bármit megtehet veled ,úgyis megbocsájtasz.

Szerintem az első nagyobb csalódásnál azonnal szakítani kell, mert akiben benne van a hajlam hogy hazudik/átver/félrelép, az úgyis megteszi újra. Ha adódik egy lehetőség, megint élni fog vele szerintem :/ lehet nem holnap, lehet nem a jövő héten, hanem mondjuk 2 év múlva.

2013. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok emberben csalódtam már. Most nincs senkim, és pont attól félek, hogyha lesz is valaki valaha, nem fogok tudni teljesen megbízni benne, pedig egy kapcsolat alapja a bizalom.

Ahhoz, hogy a bizalom teljesen kialakuljon, sok idő kell, és jól meg kell ismerni a másik félt. Ha mindez megvan, úgyis kialakul. Legalább is én ebben bízok..:)

2013. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ismerős az érzés.Félsz,hogy újra szerelmes leszel és ,hogy újra összetörik a szíved.Nem kell azonnal megbíznod valakiben ,várj amíg kialakul.Ez lehet több időt vesz igénybe.Az nem jelenti azt ,hogy nem szereted a másikat, hogy ennyi csalódás után nem tudsz megbízni benne.Hidd el ha ő kiérdemli, lassacskán meg fogsz benne bízni.
2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
11 hónapja lesz pár nap múlva hogy együtt vagyok jelenlegi párommal. Nagyon szeretem őt az első talàlkozásunk óta. Ő is engem,mert ha nem így lenne nem tartana ki mellettem mert sokszor megyek az idegeire. Illetve lelkileg mindent megkapok tőle,sokszor visz el csak úgy éttermekbe enni,mint pl pizzéria,gyrosos vagy kínaiba. Vagy csak a barátaival egy egyszerű összejövetelre. De a helyzet az hogy az előző kapcsolataim nagyon rosszak voltak. Már nem merek bízni senkiben. Barátaim sincsenek pont azért mert kihasználtak. Attól félek ha újra tudnék bízni bárkiben akkor kapna az alkalmon és összetörné a szívemet
2013. jan. 22. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk egy nagyon nagyon rossz hozzáállás. Mindenkinek meg kell adni a bizalmat, méghozzá teljes mértékben EGYSZER, és nem többször. Viszont amíg azt el nem játssza (amire jó esetben soha nem kerül sor) addig feltétlenül meg kell hogy bízz benne. A saját élted teszed nyomorúságossá, a közeledben élőkéről nem is beszélve ha senkiben nem bízol meg. A csalódásokat nem kell annyira a lelkedre venni, az élet megy tovább, sajnos ez is a része, és elhiheted mindenkinek kijut belőle. De az embert azt teszi erőssé hogyha 10szer elesik, 11edszerre is felkel.
2013. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6-os!

azért, ha nem muszáj, nem csinálnék magamból hülyét, ha megelőzhető, egy kis bizalmatlansággal, hogy átbasszanak...

2013. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szar hozzáállás. Igen, lehet hogy csalódni fogsz, mert az életben semmire sincsen garancia. Ha csalódsz, akkor majd újra felállsz és levonod a következtetést. Viszont ha nem adod át teljesen magad a szerelemnek és a kapcsolatnak, sose leszel teljesen boldog.
2013. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, én is ezzel küzdök, pedig imádom a jelenlegi páromat és látszólag ő is engem... de minden percért hálát adok hogy még mindig velem van, a jövőtől meg egyenesen rettegek...
2013. jan. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7es

Nyilván nem azt mondom hogy bízz meg a simlis képű kisebbségiben a sarkon. De az olyan emberekben akik alapvetően normálisak (FŐLEG ha a barátodról/barátnődről van szó) azok megérdemlik a teljes, és maradéktalan bizalmat. Aki normális és szeret téged mint haver/barát/szerelmed, az nem fog hülyét csinálni belőled. És ha valaki mégis megteszi attól búcsút kell venni egy életre.

Nem veszitek észre hogy ez az idióta bizalmatlan hozzáállás az ami egy csomó kapcsolatot megmérgez? Ha átcsesz, és kiderül akkor megy a levesbe, kicsit szenvedsz, pár hétig szar, aztán lesz más és kész.. az élet megy tovább, tök felesleges ilyeneken parázni, aki mégis ezt teszi a saját kis életét b@ssza el vele.. az ő dolga, nem tudom sajnálni.

2013. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!