Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy megvert a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném a segítséget, ha írna, aki már volt hasonló helyzetben és sikerült elfelejtenie többé-kevésbé az esetet. 1,5 évig voltunk együtt, nagyon szerettem, de egyszerűen elmúlt az érzés:/ és szerettem volna beszélni erről. nem volt még teljesen tiszta a szándékom, hogy szakítsak, csak szerettem volna beszélni a gondokról, hátha meg tudjuk oldani közösen. Éppcsak felhoztam a témát, amikor elkezdett velem ordítani, hogy hogy merek iylet mondani, és hogy nem hagyhatom cserben, és én mondtam hogy csak beszélni szeretnék vele. Nem volt hajlandó rá, helyette megfogott a hajamnál, és rángatott, én mondtam hogy hagyjon békén. Erre ő megpofozott, és tépte a hajam, utána hasbarúgott, és összeestem a földre. Rám se nézett és elment. Én azóta nem beszéltem vele, nem is fogok soha. Ha esetleg muszáj lesz, akkor csak annyira, hogy szakítok vele, bár nem merek többet a közelébe se menni. Azóta folyamatosan ez a kép jár a fejemben, ezzel álmodok, hogy állok az ajtónál, ő meg odaszorít, és hiába látja, hogy nem bírok védekezni, csak üt. Nem is a fizikai része a legrosszabb, hanem a lelki, hogy hogy megalázott.Úgy érzem, hogy soha többé nem leszek képes egy normális kapcsolatra, mert senkiben sem fogok tudni megbízni.
2013. jan. 23. 15:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Undorító...
2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szakember segíthet. Mi sajnos nem.
2013. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha rájössz mondd el! nekem is ezt kellene. Csak nálam nem 1,5 évig tartott... tovább.
2013. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye állat! Miért nem jelentetted fel ?
2013. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem tudsz a helyzettel mit kezdeni, akkor beszélj egy pszichológussal. Ne egy ilyen görény fickó tegye már tönkre az életed.
2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%

Azonnal hagyd ott.

Ilyen lányokkal, anyákkal van teli a temető!

2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Te legalább elhatároztad, hogy vége és nem mész vissza hozzá ezek után. Sokan még könyörögnének a bocsánatért.
2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináltál, hogy ez az ember ennyire kikészült? mit tettél? Ne csak azt emlitsd meg hogy mit tett, hanem azt is mi vezetett idáig?
2013. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velem is.Csak annak már jó ideje,de teljes mértékben mindig nem tudtam kiheverni.Utána voltak kapcsolataim,de egy sem úgy működött,ahogy kellene.Még önbizalom hiányosabb lettem.És nehezen vagy sehogy sem tudom kimutatni az érzéseimet.
2013. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez volt az elsö alkalom, hogy kiosztott?
2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!