Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Én már vagy 8 éve dohányzom, a barátnőm pedig nem. De azt mondja, hogy a nagyapja emiatt halt meg, és ő nem fogja nekem elviselni, hogy dohányzom stb. Na most leszokni nem akarok, mert én szeretek dohányozni, viszont a barátnőmet sem akarom elveszíteni? Valami ötlet, hogy hogyan lehetne ezt megoldani?

2013. jan. 27. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát,pedig ha a barátnőd nem ultramegértőjófej,akkor valószínűleg választanod kell.próbáljatok komprumisszumot kötni esetleg,hogy kevesebbet szívsz.
2013. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, hogy titokban cigizek, de megérezte a kezemen. Elég hajthatatlannak tűnik, de nem tudom elfogadni, hogy nincs más megoldás, minthogy választanom kelljen.
2013. jan. 27. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd sokkal értelmesebb, neked is csak jót akar. De nekem aztán tökmind1, hogy tüdőrákban meghalsz-e 45 évesen, az a te problémád lesz:P Szal szívd csak tovább a cigit, a csaj max keres egy normálisabb pasit.
2013. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem azért utálom, mert félek, hogy a párom tüdőrákban fog meghalni. Egyszerűen gyűlölöm, hogyha odabújok a páromhoz és a füstszag árad belőle, nem az ő illatát érzem. Ő a kedvemért eleinte akkor nem szívott, amikor velem volt, vagy közvetlenül azelőtt. Azóta pedig egy-egy bulit leszámítva már szinte abszolút nem cigizik. Nekem nagyon jól esik, hogy letette a kedvemért, értékelem.

Őszintén együtt sem tudnék olyan valakivel lenni, aki aktívan dohányzik. Nem bírom elviselni, hogy kicsit megölelget, megsimogatja a fejem és a ruháim, a hajam, mindenem átveszi a cigi szagát és én is úgy bűzlök, mint aki napi 2 dobozzal szív.

2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!