Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly dolog, vagy kis semmiség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly dolog, vagy kis semmiség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, közel másfél éve ismerem.Bejön nekem, aranyos, értelmes.Első találkozásunkkor már kinézett magának(beszélt hozzám, nem engedte hogy hazamenjek a szórakozóhelyről, mert szeretett volna még beszélgetni), .Amikor másodjára találkoztunk, szinte egymásra sem néztünk, fogalmam sincs miért...Aztán még aznap találkoztunk megint és egymás nyakába borultunk, mint a hülyegyerekek.Egész este elvoltunk. de nem történt köztünk semmi..Neki akkor barátnője volt nekem pedig barátom.Elkezdtünk egyre többet beszélni, majd ő közölte hogy szakít a barátnőjével, és azt várta hogy én is szakítani fogok a barátommal miatta.Én ezt nem tettem meg,hiszen egy bizonytalanért otthagyni a biztosat nehéz dolog... viszont ő nagyon sokat próbálkozott, elhívott ide-oda, próbált közeledni, de nem hagytam, mondván hogy barátom volt akkoriban. Ez több mint egy éve történt, azóta más barátnője van, de folyamatosan engem keres, ír, elhív programokra.Folyton felhánytorgatja, hogy anno nem közeledett úgy, hogy meg is szerzett volna magának...Elgondolkodtam rajta, és én teljes mértékben benne lennék abban, hogy együtt legyünk.. legalábbis megpróbáljuk..

Vajon lehetne még esélyem, vagy ez a hajó már jó messzire elúszott? :)


2013. jan. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lecsó készítése


A füstölt szalonnát felkockázzuk, a kolbászt felkarikázzuk. A hagymát apróra vágjuk. A paprikát, paradicsomot megmossuk, és feldaraboljuk. Egy lábasban felhevítjük az olajat, benne a szalonnát zsírjára sütjük, az apróra vágott hagymát rádobjuk és üvegesre pirítjuk. A tűzröl levéve megszórjuk pirospaprikával, ízlés szerint sózzuk, borsózzuk. Beletesszük a feldarabolt paprikát, paradicsomot és a tört fokhagymát. Fedő alatt közepes lángon puhára pároljuk. Szükség szerint ha a lecsó leve elfő vizet öntünk alá. A végén hozzáadjuk a karikára vágott kolbászt és még öt percig együtt pároljuk.

2013. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ... :D
2013. jan. 29. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, hidd jobb lenne ilyeneken gondolkodnod.
2013. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 1 évig kitartott érted, akkor vágj bele :) de ne erőszakold neki h a mstani bnőjét is dobja , csak kérdez rá h még meg e probálná veled.
2013. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem el tudom dönteni, min szeretnék gondolkodni és min nem, de azért köszönöm az atyai jótanácsot :)


Utolsónak köszönöm :)

2013. jan. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!