Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik egyszer? És vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik egyszer? És vajon érdeklem?

Figyelt kérdés
2010.decemberben megszerettem őt,aztán azt mondta hogy bejövök neki,összejöttünk,együtt voltunk 3 hónapot,aztán szakított velem,aztán idővel megint jóba lettünk,legjobb barátok voltunk,aztán megint összejöttünk,3 hónap múlva megint szakított...kb. 2 hétig nem beszéltünk,aztán megint jóba lettünk,és most legjobb barátok vagyunk megint.Néha fogdos,meg ilyesmik.Én az elejétől kezdve nem tudok mást szeretni.És érdeklem vajon? vagy mit jelent a viselkedése?
2013. jan. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem miden embernek az élete értékesebb annál, mint hogy bárki is megengedhesse vele szemben, hogy egyrészről átjáróházat és lábtörlőt csináljon a másik ember belőle.
2013. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer minden elmúlik, elmúlsz majd te is.
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na akkor most ujra az jön hogy összejöttök aztán 3 hónap után dob. Hányszor engeded még hogy kihasználjon???? Jobat érdekelsz. Ilyen emberrel nem szabad leállni. Legyen már benned önbecsülés, büszkeség.
2013. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát,jó olvasni,mintha az én életemből idézted volna...Lehet,hogy ezt hívják nagy Ő-nek.Nálam ugyanez ment évekig,ennek már 15 éve.Neki is van már családja,nekem is...Könnyű lenne újra és újra szeretni...De ez már más téma:)Ha ő is mindíg újrakezdi,biztosan jelentesz valamit,csak kérdés,miért nem folytatja hosszútávon.Kérdezd meg,tisztázd,mert ez így biztosan nem jó egyikőtöknek sem..
2013. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mért használna ki? amugy neked köszönöm,aki utoljára írtál:) nem tudod hogy visszaszerezni hogy lehet valakit?:)
2013. jan. 30. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért szerinted mit csinál ha nem kihasznál? Amikor épp olyanja van jár veled 3 hónapig aztán dob utána megint jár veled aztán emgint dob. Kénye kedve szerint alakítja a dolgokat, Nagoyn szomorú ha ezt nem veszed észre. Ebből sosem lesz rendes kapcsolat és tuti nem szeret ez a srác. Egyébként hány évesek vagytok?
2013. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Ha szeretsz valakit,engedd el.Ha visszajön,a tiéd.Ha nem,sosem volt az...":)
2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!