Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki a párjával dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ennyi még belefér...
2009. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

igen.


én úgy gondolom, hogy ha valaki dohányzik, és a párja miatt nem rakja le, akkor a kapcsolat addig tartott. Egyrészt mert vagy nem szereti annyira és gyakorlatilag a cigi fontosabb, vagy mert szereti ugyan de akaratgyenge. Ha végiggondoljátok csak ez a két lehetőség lehet. Az első esetben egyértelmű az ok, a másodikban az, hogy ha ebben akaratgyenge akkor máshol is gondok lesznek: hűség például..

2009. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy barátnőm, aki meg akarta szabni a napi cigiadagom, hogy így részletekben leszoktasson. Idegesített, de igent mondtam. Aztán amikor egy plusz szál cigi miatt nem szólt hozzám egy-két napig, akkor betelt a pohár és én léptem meg. Közvetve cigi miatt. (Persze más okok is voltak.)
2009. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
A harmadik válaszoló vagyok és a második válaszra reflektálnék: vagy mert úgy gondolja, hogy nem tartozik a párjára, hogy dohányzik-e vagy sem. Ez vagyok én. Elvből nem fogok leszokni csaj kedvéért. Egyszer megpróbáltam, hiba volt.
2009. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Elvből nek mekezdek dohányosokkal.
2009. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
*nem
2009. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Harmadik válaszolónak:szerintem nem cigifüggő a dolog.Én olyan emberről még nem hallottam,aki azért szakított a párjával,mert az dohányzott.Ez non-sense.És,ha már itt tartunk,akkor ennyi erővel a csaj sem szereti a pasit,vagy fordítva,eléggé,ha nem fogadja el ezt a szokását.Az én párom nem dohányzik,én igen,és mily érdekes...Meg lehet oldani úgy is a dolgot,hogy pl. nem gyújtok rá,amikor vele vagyok,vagy közvetlen dohányzás után elrágcsálok valamit,és kész...Bocsi,ha bunkónak tűntem,de már annyira elegem van az ilyen emberekből,akik azt hiszik,hogy minden dohányos rossz ember lehet csakis...
2009. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi,második válaszolónak ment a komment...
2009. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem kezdek dohányzó lánnyal ;)

A barátnőm még dohányzott mielőtt jártunk :)

De még mielőtt járni kezdtünk volna letette :)

2009. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
18:45 mért ne tartozna a párjára? Én egyetértek az utánad következővel: elvből nem kezdek olyannal aki dohányzik. Mért jó az hogy valaki füstöt szív a tüdejébe, büdös a pofája és az összes ruhája + mindenki ruhája körülötte, és mindezért pénzt ad? Ez egy szenvedélybetegség, olyan mintha naponta 500 forintot dobnál be a játékgépbe. Az se jó, a cigi se jó, és még büdös is. PErsze, mindenkinek megvan a joga hogy cigizzen, de ne ott ahol én vagyok mert nekem meg megvan a jogom hogy egészségesen éljek, és ez régebbi keletű mint a cigi. Az újabb dolgok alkalmazkodjanak a régiekhez, ne fordítva!
2009. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!