Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én képzelek többet a dologba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én képzelek többet a dologba, vagy van még esély rá hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Hát...nah szóval...másfél hónap járás után szakitottunk barátommal,kb 3 hete...szünet utáni pár nap,első 1-2 hét nagyon szörnyű volt,legalabbáis nekem...

de most a napokba,újra közelebb kerültünk egymáshoz...

minden pici jelét próbálom keresn annak,hogy esetleg lenne még esély rá,hogy újra együtt legyünk,és talán van is pár jel...

mint pl. múlt nap telefonján néztünk valami képeket,és aztán beszélgettünk.kérdeztem hog utál-e meg haragszik-e mondta hogy nem...és megöleltük egymást...

vagy pl kérdeztem tőle hogy miért ül amellett a csaj mellett,akit elvileg nagyon nem bír,és azt válaszolta hogy mert a csaj csak úgy odaült,és miért nem ülök inkább én oda mellé?...

vagy pl. hátulról megfogtam a szemét,és egyből tudta hogy én vagyok,és levette a kezem a szeméről és ahogy félig rá voltam hajolva megfogta a kezem mint rég...


Én látom túl izén a dolgokat,vagy van még remény? :/

16/L


2013. jan. 31. 14:59
 1/6 anonim válasza:
ez attól függ, mi volt a szakítás oka.
2013. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán van még esély!!!!!!
2013. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van még esély. :-) Szurkolok nektek.
2013. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szakítás oka?! nem is tudom...kb semmi...talán az hogy nem igazán tudtunk sulin kívül együtt lenni(ostálytársak vagyunk),mert nem a városban lakom,és nem könnyen megoldahtó a dolog...

Kösziii :/ úgy szeretném én is ha sikerülne...

Várom a további válaszokat,véleményeket is :)

2013. jan. 31. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Fejlemények...ma mellette ültem,és hát...megfogtam a kezét(mint régen)...én nem mondott semmit,csak összkulcsoltuk a kezeinket...aztán megkérdeztem hogy szeret-e még,és azt mondta hogy:"nem tudom" és a vállával úgy értitek nah...megrándította,vagy nem is tudom hogy szokás mondani ezt:P...


Jelent ez valamit? :/...

2013. febr. 1. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

de aranyosak ezek a tiniszerelmek még :D. aztán majd jön a nagy kiábrándulás és a csúf valóság.

Nah de van esély szerintem.

2013. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!