Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a végeredmény számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.Romanov kérdése:

Csak a végeredmény számít kondizásnál? Vagy alapvetően ha egy férfi törődik azzal, hogy hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

3 hónapja kondizom, 1 hónapja intenzíven. Nem vagyok kövér, de még nincs olyan jó alakom. Gondolom legtöbben a kigyúrt férfiakat szeretitek lányok(16-21 korosztály).

Egyik lány barátom azt mondta a minap, hogy nem kell foglalkozni azzal ha lassan izmosodok, szerinte az a fontos, hogy egy férfi törődjön a testével, de pl. ez első találkozásra nem biztos hogy kiderül a lánynak egy buliban :) Priviben küldök képet ha kell, hogy ha valaki akarja, meg tudja ítélni mennyire látszik rajtam a rendszeres sport



2013. febr. 2. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát... ki mit ért izmos alatt. Van minőségi és mennyiségi izom. Mennyiségi a koxos titánoknak van, minőségi meg a többinek :D
2013. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem baj ha kondizol, csak ne ess át a ló túloldalára. Azt a nők többsége sem szereti

32F

2013. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
No igen, nem szedek semmit. Se fehérje por, se kreatin, se más.
2013. febr. 2. 22:01
 4/18 anonim ***** válasza:

lehet egészséges életvitelért,kinézetért,életvitelként.

Vagy csak hobbiból.

2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha nem szedsz semmit, akkor kb fél év után se fog annyi minden látszani rajtad. Kivéve ha alapból olyan alkat vagy, h könnyen szedsz fel tömeget
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én megnéznélek! :) 20/L
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A fehérje még mindig nem fújja fel az izmokat bakker!

Ha kondizol olvass utána legalább.

Extra fehérjét biztosít az izmoknak..

2013. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig fehérjeport szedhetnél mivel edzés után elég fontos, olvass utána hogy miért.
2013. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ne mondd... Tán probléma, hogy csak természetes úton viszek be fehérjét?
2013. febr. 2. 22:03
 10/18 A kérdező kommentje:
Pocok tudom, ezért eszem sok húst edzés után meg tejtermékeket.
2013. febr. 2. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!