Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy internetes "álomlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy internetes "álomlány tréning" azt írja hogy akkor fog belém szeretni egy pasi ha nem keresem csak akkor ha valami nagyon fontos kérdésem van, meg mondjak le pár találkozót. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg mindenki úgy bánjon a másikkal,ahogy ő szeretné,hogy vele bánjanak. Nem hiszem el,hogy mindenhol azt verik a csajok fejébe,hogy játssza az elérhetetlent és a pasi térden csússzon utána. Ez gusztustalan,pedig lány vagyok. Szegény srácok. Oké,lelkileg elvileg jobban bírják,de nem szadizbék senkit ezzel az állandó bizonytalansággal,mert ha tényleg szerelmes az illető,bizony kegyetlen érzés tud lenni.Egy pcsolat csak úgy tud rendesen működni,ha senki sincs alárendelt,kiszolgáltatott helyzetben. Nekem legalábbis nem lenne szívem ehhez.
2013. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Pics@képző főiskola :-D ez tetszett.


Látom, már régi a kérdés, de azért válaszolok. Alapból ellene vagyok az ilyen "női praktikáknak" - annak ellenére, hogy én is nő vagyok. Természetesnek kell lenni, nem kell ragacs módjára viselkedni, de az sem célravezető, ha túl hűvös vagy. Legyen önbizalmad, akkor nem fog azon járni az eszed, hogy ha ezt vagy azt csinálod, az jó lesz-e. És megtalálod a hozzád illő férfit. Ennyi.

2014. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Piperin válasza:

Elképesztő. Ez tiszta manipulálás. Ha egy férfit ilyen praktikákkal kell "megfognia" valakinek, az eleve bukott ügy. Ha nem a józan ész alapján, a kölcsönös megbecsültség érzésével szeret egymásba két ember, akkor az végig lelki nyomor.

Soha nem lehetsz önmagad, végig fenn kell tartanod ezt a játszmát, amiben végül el fogsz sorvadni. Ha egy pasi nem akar önszántából melletted maradni, mert elfogad "úgy, ahogy vagy", lehet taktikázni ideig-óráig, hogy a kapcsolat mégis fennmaradjon, de gyakorlatilag egy ilyen kapcsolat nem az a kapcsolat, amire egy lelkileg kiegyensúlyozott személy vágyna. És előbb utóbb úgyis vége lesz. Vagy, ha netán mégis fennmarad, akkor mindketten a lelki nyomorúság mély bugyrait fogják megélni.

2015. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!