Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet eddig minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet eddig minden pasi kihasználta. Benne van a hiba?

Figyelt kérdés
Megismertem nemrég egy lányt, összejöttünk. Szerintem gyönyörű, édes és kedves lány, aki érzelmes és megértő, de persze egy picit naiv. Eddig minden barátja megcsalta, rendszeresen kihasználták (az ágyban is), mondanám én is egyből, hogy biztos nem túl okos, de szerintem az átlag nőhöz képest helyén van az esze. Csak egyszerűen rémesen idealista és naiv, aki minden számára ideálisnak tűnő férfiban a "nagy őt" látja. Konkrétan most én vagy neki ez, és szerencséjére én monogám pasi vagyok, nem a kihasználós féle, tehát én nem fogom bántani, megcsalni, kihasználni. A történetnek itt pozitív vége lenne, de valahol mégis zavar, hogy ilyen naiv volt és a pasik játszottak vele. Nem mondom, hogy kiábrándít, de azért mégiscsak az életképtelenség egyik megnyilvánulása ez, nem? Rosszul látom?
2013. febr. 5. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De kicsit kellemetlen, mert az élet egyéb területein is elsülhet balul a naivsága, még ha te nem is ártasz neki.
2013. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyi..nem tudom mennyi idős..bár olykor nem a kor függvénye.

Sajna jellemző pont rám is amit leírtál.Viszont, lehet csak a szívére, és nem az eszére hallgatott.

2013. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés nem túl burkolt önfényezést tartalmaz. Jól látom?
2013. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sok kérdésre szoktam válaszolni, ha felnézek, de erre tényleg azt mondom, hogy beszéld már meg vele ahelyett hogy itt filozofálsz rajta. Most komolyan... ha nem vagy képben kérdezd meg tőle, azt is hogy hányan kéne átvágniuk még, hogy változzon, azt is hogy te milyen kapcsolatban vagy vele és akkor azt fogja hinni amiben megállapodtatok, nem azt, amit gondolna.
2013. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy ez a legnagyobb probléma vele kapcsolatban.
2013. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, benne van a hiba. És nem, valószínűleg egyáltalán nem okos. Azt sem írom, hogy buta. Maradjunk a nem-okosnál. Még kevésbé határozott. Naiv és kislányos, te meg nem igazán ismered az átlag nőket, a legtöbb elég "agyafúrt". Még az is hihetőbb, hogy csak neked adja be ezt a szöveget, minthogy ezt sorozatban meg tudták tenni vele.

Vagy valami nagyon-nagyon rémes személyiségzavara van, és nálad is ki fogja provokálni mindezt.

2013. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én benne voltam egy ugyan így indulókapcsolatban egy évig.

Félre értés ne essék!!!

De, azért nem árt elgondolkodni, hogy biztos csak a fickókban keresendő-e a hiba és ez nem előítélet vagy általánosítás, hanem reális gondolkodás, bár ez utólag tudatosult bennem is...



Kívánok sok boldogságot! És sok sikert a kapcsolatotokhoz!

2013. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsetek félre, én nem a lányt hibáztatom, hanem a hozzáállását. Talán szemét dolognak tűnik, de ha mosolyogva meséli, hogy "eddig szórakoztam, az ujjam köré csavartam a fiúkat, de végül mindig én hagytam ott őket"... vagy jó, ne legyünk durvák, ez a kérdezőt félelembe ejtené, de: "független vagyok, voltak kalandjaim, az ágyban viszont csak azt csináltam, amit élvezek, és senki nem volt méltó rá, hogy maga mellett tartson" (ez viszont már megtiszteltetés a kérdezőnek, hogy ő igen), az ÉLETKÉPESSÉG. De ez a hozzáállás?

Ráadásul, ha nem változtat rajta, könnyen kiprovokálhatja újra. Akárhogy is szereted!

Az elején nagyon kellemes érzés tud lenni a férfiaknak egy beléjük csimpaszkodó, csupa érzelem, ragaszkodó, "naiv" nő, aki bármire szeretetteljesen rábólint. De pár hónap... hét...? És valahogy egész szürke és lapos lesz minden.

2013. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyire életképtelenség, hogy ezt VELÜNK beszéled meg, nem pedig a tulajdon BARÁTNŐDDEL, vagyis a kérdés alanyával?!
2013. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam más mit gondol erről, a "kollektív elme". Érdekelt más véleménye, ennyi. A barátnőmmel ezt nem fogom megbeszélni, mert csak megbántanám vele. Ha magáról van szó, az emberek jelentős része még a kritikát sem tudja felfogni, nemhogy feldolgozni.
2013. febr. 5. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!