Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjak értelmes magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak értelmes magyarázatot arra, hogy miért csaltam meg a páromat?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja tudja, hogy 7,5 évvel ezelőtt 2x megtörtént a dolog a munkatársammal. Akkor 4 éve voltunk együtt. Azóta lett 2 gyerkőc és építettünk hitelből házat. Hosszú történet....Tegnapig úgy-ahogy elvoltunk, bár őt taccsra tettem és nagyon rossz volt neki, mert én voltam neki az első és nekem is ő. Tegnap viszont mondta, hogy menjek le. Reggel viszont azt mondta, hogy amikor este hazajön, addigra adjak értelmes magyarázatot erre az egész dologra, hogy mit miért csináltam. Holott szinte töviről hegyire kikédezett mindenről. Nem igen tudok neki újat mondani. Mondanám, hogy csak szex volt, de ezt nem hinné el. Ő azt gondolja, hogy én komolyan gondoltam volna vele, csak nem jött össze. Tudom,hogy gusztustalan dolgot csináltam. De tudtok mondani valamit, hogy hogyan védhetném magamat? Hogyan lehet ezt normálisan megmagyarázni? Szerintem sehogy... Ezen múlik a gyerekek és az én sorsom este. Én előtte sem csaltam meg és azóta sem. Most voltunk 12 évesek. Ő a megcsalásom előtt egy lánnyal smárolt, de csak hülyeségből és most mondta el, hogy volt még ez előtt egy másik lány, de ott inkább csak puszi féle csók csattant el, de ekkor még csak 3 éve voltunk együtt, de ezt ne nézzük, mert ezt ő nem tartja nagy dolgnak, amiben igaza is van. Ha tudtok segítsetek, ha nem nekem, akkor nézzétek a 2,5 éves fiamat és a 6,5 éves lányomat.
2013. febr. 6. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Elég rég volt, akkor már mit számít?
2013. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Megérdemelnéd hogy ki dobjon...ha lenne benned érzelem becsület magad mennél el....még csak sex...ingyen qwa vagy .
2013. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi a francnak kellett elmondani? Az ilyen az örök titok kell, hogy maradjon ... Ha meg elmondtad, akkor csak magadnak köszönheted a dolgot. Te miért nem nézted a gyerekeidet, amikor elmondtad? Vagy mit vártál? Hogy megtapsoljon?

Én nem török pálcát a megcsalás miatt, mert nem tudom milyen emberek vagytok, milyen körülmények között történt, stb. És itt már nem is az számít ... De 7,5 év után már miért nem tudtad magadba tartani a dolgot? Elszúrtad ... a tetteidnek a következményeit meg neked kell viselni ...

2013. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy miért mondtad el neki 1,5 hónapja. Mi volt az oka?? Ép észű ember nem kockáztatja a teljes családot, a családi harmóniát azzal, hogy kipakol egy réges-régi szennyest. Azt írod a sorsod múlik a válaszodon. Akkor mire volt ez jó?? Kellett egy kis vihar a bilibe? Szerintem edd meg, amit főztél. A hűtlenség egyébként egy dolog, a hazugság sokkal taszítóbb. Ha akkor elmondtad volna neki, sokkal tisztességesebb lettél volna, minthogy most X évvel utána megingatod a teljes bizalmát és életét. Amúgy "mondanám, hogy csak szex volt, de azt nem hinné el..." -ről az a véleményem, hogy ha te itt most arra vársz tanácsot, hogy mit kamuzz neki, akkor remélem nem segít senki. Legyél talán őszinte.
2013. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

márpedig ragaszkodnod kell ahhoz, hogy csak szex volt ... kapsz itt majd hideget-meleget, ribancozást, meg hogy hagyd el, mert hogyan képzeled te ezt az egészet, de emberből vagyunk, hibázunk, és más nem tudja magát a helyébe képzelni


megtörtént, hülyeség volt elmondanod, de most már ragaszkodnod kell ahhoz, hogy csak szex, és egyszerűen nem tudsz rá magyarázatot, hogy miért is csináltad

2013. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek mondtad el??? Férfi vagy! Ha egy nő felkínálja magát akkor nem tudod kihagyni. Minden férfi ilyen! A párod meg leszbi?
2013. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok. Már nagyon sokszor kérdezte és egyre rosszabbul viseltem a dolgot és ezek a sokszori kérdezgetések vittek el oda, hogy már nem tudtam tovább hazudni neki.
2013. febr. 6. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő és családanya vagy. Nem nekünk kell a problémádat megoldanunk. És szívesen segítek, ha tudok, de ez most az az eset, amikor viselned kell a felelősséget a tettedért.

Csak kérdezném: a gyerekeidet tolod az orrunk alá indokként - amit személy szerint gusztustalannak tartok -; amikor úgy döntöttél, hogy elmondod a férjednek, akkor hol voltak a gyerekeid?

2013. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 menta34 ***** válasza:
Ha nagyon sokszor kérdezte akkor oka van. Tudod már mi? Csak úgy nem szokás nonstop kérdezgetni, hogy megcsaltál-e... Lehet betegesen féltékeny, de sokkal valószínűbb, hogy pl. szar a szex és azt hiszi máshol kapod meg, vagy neki sem tiszta a lelkiismerete, stb.
2013. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég volt. Tudom, hogy vállalnom kell a tetteim következményét. Törlöm a kérdést, már nem akarok több választ.
2013. febr. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!