Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogtalannak érzem a helyzetet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogtalannak érzem a helyzetet! Mit kellene választanom?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, a páromat is ezen körökön belül ismertem meg, két éve vagyunk együtt. Voltak hullámvölgyeink, de szeretjük egymást. Több, mint egy éve tudja, hogy én néhány hónapig külföldön fogok dolgozik és úgy tűnt ezt el is fogadta, bár nem rajongott az ötletért, de megértette.

A napokban azonban előkerült ismét a téma és kibukott belőle, hogy vagy ő, vagy a munka. Teljesen összetörtem! Ez egy hatalmas lehetőség a számomra és félek megbánnám, ha kihagynám miatta, de elveszíteni sem akarom. Kb csak pityeregni tudok, döntést hozni nem, pedig lassan alá kellene írni a papírokat.

Mit kellene tennem?


2013. febr. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyit nem bír ki a kapcsolatotok, akkor a munkát válaszd!
2013. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Elmenni külföldre. A barátnőd később is tutira fog még ilyen választás elé állítani.Kisajátít.
2013. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki belekényszerít egy választásba az nem méltó arra hogy a társad legyen. Ha két ember szereti egymást akkor nem akadályokat gördítenek a másik elé hanem teljes szívből támogatják. A te párod még az sem érdemli meg hogy könnyeket ejtsd miatta..
2013. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Munka. Az nem társ, aki csak saját önös érdekeit nézi, az ilyet ki kell hajítani mielőbb.
2013. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A munka nem minden.Társ nélkül a pénz semmit nem ér.

Döntened kell.

2013. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert párt találni nagyon nehéz manapság, olyat, akit szeretsz és elfogadsz és viszont. Viszont, ez a munka meg gondolom nagy lehetőség lenne, és munkát találni sem könnyű. Ő nem tudna veled menni? Mennyi időre kell kimenned? Nem mindegy, hogy 2-3 hónap vagy 8-10...
2013. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2,5-3 hónapról van szó, legrosszabb esetben is 3,5 hónap, ennél több semmiképpen sem.

Nagy lehetőség lenne, hiszen szinte biztosan megkapnám az ösztöndíjat hozzá és azt hiszem jól mutatna némi külföldi tapasztalat az önéletrajzomban is a továbbiakban. Nyelvtanulás szempontjából sem utolsó... Reméltem, hogy tényleg megérti és elfogadja, de úgy néz ki nem így lesz.

2013. febr. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!