Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos sokan ismerik azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos sokan ismerik azt a "paradoxont", hogy pl van egy gyönyörű csaj vagy jóképű pasi és a párja egy rondaság. Akkor ha én ronda vagyok vagy csak visszafogottan szép, akkor miért nincs bombajó csajom?

Figyelt kérdés
17/F vagyok. Na ez miért van így?
2013. febr. 7. 02:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naív.....
2013. febr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem egyértelmű dolog, előfordul, de az egyéni ízléstől kezdve a pszichés vonzalom árnyalatain át, a kisebbségi érzésig sokminden befolyásolhatja.
2013. febr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem vagy büdös. Ha az lennél még több esélyed lenne a szép nőkre.
2013. febr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, de te emellé még unalmas is vagy, és teljességgel szerethetetlen.
2013. febr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt én sem értem, pedig ez neked alanyi jogon jár. Utaltass ki magadnak egyet a hivatalból, itt valami nem stimmel.
2013. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem jár alanyi jogon, hanem tenni is kell érte. Amúgy meg az egyik felére van magyarázat, mikor a helyes férfi jár ronda csajjal: a férfiak képesek felülemelkedni azon, hogy néz ki valaki. A nők erre csak ritkább esetben képesek.
2013. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

08.11


Tényleg a nőkre jellemző, hogy seggeket és melleket stírölnek az utcán, sokszor még a párjuk társaságában is.:))

A férfiaknak mindig is fontosabb lesz, hogy néz ki a partnerük.


Kedves kérdező: Ilyen elvárásokkal soha nem is lesz, hacsak nem leszel milliomos. : )

2013. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Az élet igazságtalan, sz*r, rideg, unalmas, közönyös és nagyon-nagyon unfair.
2013. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak külsőségesebbek, felületesebbek, viszont könnyebben kaphatók és könnyebben kiegyeznek. Ez csalóka eredményhez vezet. A nőknek is fontos a külső is (a benső is), de összességében válogatósabbak. Ez csak egyéni tapasztalat, de a környezetemben a nők hosszú távon egyikből se akarnak túl sokat engedni, viszont valamennyit mindkettőből hajlandók (a másik momentum javára úgymond).
2013. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Látom belső érték ma már nem létezik...
2013. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!