Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bővebben lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent. Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy nálam 6 évvel idősebb srác, akivel egy buliban ismerkedtem meg. Közösségi oldalakon beszélgettünk és úgy játszik megint együtt fogunk bulizni. Tetszem neki és ő is nekem. Viszont a szüleim tuti, hogy nem néznék jó szemmel, hogyha összejönnénk, főleg hogy még nem volt barátom. Mit csináljak? Anyukám tudja, hogy jóban vagyunk (mint barátok). Apukám nagyon szigorú.

2013. febr. 10. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél csoki tortát... ;))
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát az én szüleim nem szigorúak, mindent megengednek, mert nem szegtem még szabályt sosem. Szerintem anyukád megértené, neki is tuti volt idősebb udvarlója. Szerintem beszéld meg vele. :)
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 canadafan ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

második válaszoló: én sem. jól tanulok, rendesen viselkedek.

anyukám és apukám között 16 év van.


harmadik válaszoló: 13 a fiú 19

2013. febr. 10. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A szüleidnek teljesen igazuk van, ha nem engedik.

13 évesen foglalkozz az iskolával, a tanulással. A 19 éves pasi már dugni akar,de te még gyerek vagy, ha téged megcsinálna, bűncselekményt követne el. Tudja egyáltalán, hány éves vagy? Mondjuk nekem alapból fura, pedofil beütésű egy 19 éves fiú, aki 13 éves gyerekekkel foglalkozik.

2013. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Foglalkozom az iskolával. Mindig 4,5 fölötti tanuló voltam, most is az vagyok.

Persze, hogy tudja, hogy hány éves vagyok. Ő nem ilyen srác, és nem csak úgy mondom a ,,rózsaszín ködtől". Nem megdugni akar.

És látod, ezért nem tudom, hogyan beszéljek a szüleimmel. Ilyen véleményen lennének.

2013. febr. 10. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem megdugni akar? :D Akkor impotens, pláne ne foglalkozz vele!
2013. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok..
2013. febr. 10. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Várj még 4-5 évet, akkor már nem annyira gáz (főleg a fiúnak), addig legyetek csak barátok... :)
2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, ilyesmi válaszra gondoltam:)
2013. febr. 10. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!