Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes módon szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes módon szakított velem a barátnőm. Mit lenne a megfelelő lépés. Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés

Kapcsolat elején ő kimondta aki amúgy elégé makacs és egy büszke nő,hogy nyitott kapcsolatban akar lenni,örömmel belementem. csak szex és semmi más,gondoltam így még izgalmasabb, és lesz ami lesz. Igen ám de ahogy teltek múltak az évek,a lány egyre többet akart találkozni és egyre jobban féltékeny lett minden lány ismerősömre akivel csak kapcsolatban voltam. Nekem tetszett a helyzet mivel én is kezdtem megszeretni a kis hölgyet,de nem is kezdtem el lelkizni vele hagytam,hogy majd ha akar komolyítani,majd jelzi azt. Hát nem jelezte,de folyton kérdezte,hogy szeretem e? Meg ki volt az a ku.va? Én lazán fogtam fel a dolgot,és csak mosolyogtam ezeken. De minél lazább voltam ő annál feszültebb is lett. és egyszer csak bejelentette,hogy elege van szakítani akar,nem tudja kivagyok,nem tud aludni miattam,belekeseredett a helyzetbe. Ekkor én kérdeztem tőle,"hogy őszintén szeretsz engem" Erre simán rávágta,hogy nem és hagyjam békén eleget szenvedett.

De két hét csendszünet után felhívott hogy beszélni szeretne velem. Akkor most mi a fene van? Ha nem szeret,és belekeseredett,szerintetek mit érez?

Vagy csak még egyszer szakítani akar velem :)


2013. febr. 17. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretne, nem hívott volna fel !!!

gondolkozz logikusan...

2013. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A logika meghalt bennem. teljesen az ellenkezőjét mondja mint amit tesz. és ezzel odavágott az önbizalmamnak is egy picit.
2013. febr. 17. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez egy nagyon jó kapcsolat.....
2013. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő szerelmes lett beléd, de nem merte ezt a tudtodra adni, mert büszke. Azt szerette volna, ha te mondod ki neki. Viszont nagyon fájt neki, hogy nem adtad Te a tudtára, sokat szenvedett emiatt, igy aztán jobbnak látta, ha szakit Veled, hogy ne fájjon neki. Meg gondolta, hogy majd "észreveszed magad és elkezdesz teperni utána. De végül ő nem birta tovább és szerintem el fogja mondani az érzéseit.
2013. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeret viszont, úgy gondolja, te nem szereted őt igazán ebből fakadóan neki minden fájt ha mással voltál és kevésnek érezte magát. Ami tiszta röhej, mert az ő ötlete volt a nyitott kapcsolat, de hát megszívta.
2013. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felhívjam szerinted? vagy várjak míg ő keres engem. ha keres egyáltalán. mostanában megint furcsán viselkedik.
2013. febr. 17. 10:25
 7/8 A kérdező kommentje:
az a baj én is mivel szeretem a ki csajt..
2013. febr. 17. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod... van aki úgy gondolja, hogy ül a seggén, majd a másik keresi, a másik fog harcolni érte ha tényleg szüksége van rá. De ha mindkét fél így gondolkodik, akkor az nem lesz eredményes. Az is fura hogy a barátnőd eleget szenvedett saját belátása szerint - szerintem tények elé kellene állítanod hogy az ő ötlete volt az egész ami miatt szenvedett... Ki nyithatta volna a száját, nem tőled kell várnia hogy majd keresed...
2013. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!