Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! A barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! A barátnőtökkel maradnátok, ha most teherbe esne, és meg akarná tartani a babát?

Figyelt kérdés

Nyilván azokat kérdezem, akik még egyáltalán nem terveztek gyereket, nem élnek házasságban, esetleg nem élnek együtt sem. Ha a barátnőtök meg akarná szülni a kisbabát, mellette maradnátok, vagy elhagynátok?

(Légyszi írjátok oda, hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt.)


2013. febr. 17. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hááát jó kérdés.Nagyon menekülés vágy lenne rajtam.Őszintém megvallva nem tudom mit csinálnék

F20 3 éve

2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én egyedülálló vagyok, 30+ és mindenképpen szorgalmaznám a baba megtartását. a nőnek is trauma az abortusz, meg amúgy is... szóval tartsa csak meg, de erre előtte is gondolnia kellett volna a fiúnak, mert a szex célja a gyereknemzés, és nem zárható ki, h be is csúszik. ha nem akar gyereket egyáltalán és ez gond, akkor ne szexeljen, mert nem tudja az esélyét teljesen kizárni.
2013. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
1. persze, élvezkedsz vele, arra jó a csaj, de utána már menekülnél. szép!
2013. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nem lennék boldog.. főleg, hogy nem élünk szexuális életet:D de maradnék mellette, bár biztos nem lennék túl boldog... de nem vagyok tahó, ha már csinálok valamit, vállalom a következményeit


amúgy már beszéltünk ilyesmiről bnőmmel, és azt mondta, hogy semmiképp nem vetetné el, inkább örökbe adná.. végülis szerintem az egy korrekt megoldás:) mindenki jól jár, kivéve engem, mert a szülei élve nyúznának meg:D


F19, 1,5

2013. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
4. igen, de akkor is bekövetkezhet. csak kár, h ezt nem mondta senki és nem néztél még utána. mindegy, elismerésem, huzogasd csak a csajt, az apa szereptől meg ijedj meg és hagyd ott a fenébe. kényelmes ember vagy, se felelősség, se semmi, csak az élvezkedés.
2013. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Vele maradnék, ez nem is kérdés, mivel Vele tervezem a jövőmet, az egész hátralévő életemet.

Egy baba annyiban változtatná meg a dolgokat, hogy azok, amiket a közeljövőre terveztünk, eltolódnának pár évet.

2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Magamhoz sem vagyok elég érett, nemhogy a gyerekneveléshez. És most hálát adok az égnek, hogy nincs barátnőm.
2013. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hm.. dejó, hogy a moderátorok törölték a veszekedés felét, így teljesen értelmetlen válaszok vannak...:D
2013. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6. és 7.! jó látni, h józanul gondolkodó emberek is vannak itt.

a 3. és 5. voltam. direkt fogalmaztam keményen. és igen, minden védekezés mellett is becsúszhat a baba. szóval az apa szerepre felkészülni igenis fontos. alap lenne, h ne felelőtlenkedjenek ezek szerint ne csak a tizenévesek, hanem a 20 évesek se.

2013. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ASOT ***** válasza:

Az kellemetlen tud lenni az biztos, de ha semmilyen módon sem védekeztek akkor gratula, és ott bizony ketten voltak, szóval apuci mehet dolgozni. Vagy elveteti a csaj ami nem biztos h jó, és ritka is...


Vagy ha megszületik, utána gyékényből fonsz egy kosarat amibe beleteszed a bébit, majd ráteszed a Dunára és hátha egy hercegnő megtalálja mint anno Mózest.

2013. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!