Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem képes kielégíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem képes kielégíteni a szeretethiányomat. Nem illünk össze?

Figyelt kérdés

szóval képes lefeküdni aludni, hogy adott problémákat meg sem beszéltünk. sokszor hanyagol, de neki ez így jó. testi kontaktus köztünk szinte csak szex közben van. vagy a tv előtt. meg hogy utcán fogja a kezem. de soha egy ölelés, max puszi heti egyszer. próbáltam adni ezeket, hogy természetessé váljon köztünk, de helyette én formálódtam, hogy nem merem már átölelni pl társaságban, vagy az ölébe ülni és amikor egy havernő a vállára tette a kezét, már szabályosan rosszul érintett.

ha beszélek erről akkor még kényszeredettebbé válik ez az egész.

ja és arról, hogy mikor mondja, hogy szeret, nem is beszélve. szinte soha.


ha valami incidens ért és panaszkodom, vagy megértésre lenne szükségem, mindig a másik félnek ad igazat.


szóval folyamatosan kínozva érzem magam mellette, folyamatosan szeretethiánnyal küzdök. néha úgy örülnék, ha olyan kiegyensúlyozott és erős lennék mint ő, de nem vagyok az.


szóval?


2013. febr. 21. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez rám illik amit írtál, én is ilyen voltam. Saját bajával foglalkozik. Akkor fog igazán rádöbbeni ha elveszít majd, de ez akkor lesz hamár beleunsz az egészbe. Majd visszasírja még hogy ennyire szerették mint te őt :/
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült a kérdés, én személy szerint neked adok igazat :) Bár ez nem vicces, inkább szomorú, hisz tényleg

nem illetek össze, vagyis inkább az a helyzet, hogy nem

becsül meg nőként... Lehet nem is tudja, mi kell egy nőnek.


(persze csak ha nő vagy, ebben a világban már nem lehet tudni)

2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem bizony. Ezt én nem bírnám.
2013. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pontosan még nem tudja igazán hogy hogy kell bánni egy nő érzéseivel. Tapasztalatlan érzelmi téren
2013. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szóval jobb ha nem tervezek vele hosszú távra?

tegnap már olyan volt ahogy feküdt mellettem, mintha egyre távolodna tőlem. szóval már haluzok is.


amúgy n vagyok


köszi a privit :)

2013. febr. 21. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy halucinálsz.


Viszont ha reális időn belül nem látsz javulást (következő együtt töltött 1 órán belül), akkor

tényleg hagyd...


Leláncolod magad valaki mellett, aztán azt veszed

észre, hogy megöregedtél, szeretet és szerelem nélkül.

2013. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem is értem őt... nálam ezek alap dolgok egy kapcsolatban, mint ahogy nálad is :/

De mint az első is írta, vannak ilyenek. Én is erre tippelek!

2013. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem a szeretet jele. én se bírnám ezt.
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A leirtakbol az jon le nekem, hogy tenyleg nem illetek ossze. Vagy szo nelkul tovabblepsz, vagy nyiltan elmondod neki, hogy neked ez igy nem jo, mit szeretnel mashogy.

Szerintem jobb, ha elsore nem ultimatumkent mondod el ezeket, hogy vagy ez, vagy elveszit, jobb, ha erre magatol jon ra, es donti el hogyan tovabb.

2013. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
f22 első barátnőmmel én is hasonló voltam .. valamért nem éreztem késztetést ilyenekre de a nők meg igénylik csak sokan nemtudják...
2013. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!