Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,a párom 30. Van egy fél éves kislányunk,3 éve vagyunk együtt.Ebből,két és fél éve együtt élünk. A szülés után nagyon hamar sikerült visszafogynom,mindig ápolt,tiszta,igényes vagyok,odafigyelek,hogy csinosan öltözzek,hogy ne egy koszos fáradt nőhöz jöjjön haza. Persze nincs már annyi időm mindenre,de nagyon igyekszem. Egy ideje már csak 3 hetente szexelünk,jó esetben 2 hetente. Bevetettem már sok mindent,mégsem. Azt mondja fáradt,és mire elalszik a kislányunk,neki nincs kedve már szexelni is. Nem kételkedtem eddig,hogy hűséges,mert bement a munkahelyére és hazajött,hétvégén se ment sehová,csak néha a haverjaival inni,de mivel olyankor a nagyszüleinél alszik ( vidéken laktak régen és oda jár néha a haverokhoz) így tudom,hogy ott se történik semmi. Számtalanszor bebizonyosodott már,hogy hűséges. Két napja már inkább a hálóba megy enni,azt mondja mert így kényelmes,de nekem fura mintha kerülne. Rossz kedvű,félrevonul,játszik a telefonján és alszik. Ezt abban az időszakban teszi,mikor hazaér,a kislányával sem foglalkozik. (ezt csak 2 napja) Ha nem csal meg,akkor mi lehet a probléma? Nagyon frusztrál,nekem meg nem mondd semmit,ingerülten válaszol,bármit kérdezek,vagy mondok neki. Vasárnap van a szülinapom,jön a család,de azon gondolkozom,lemondom,nincs kedvem ünnepelni :(
2013. febr. 22. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet összeveszett valakivel a munkahelyén, vagy kirúgták. Én az ilyesmiket mindig szégyelltem bevallani otthon. :/
2013. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megkérdeznéd? Hogy mi a bajod édes ?
2013. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A kirúgástól én is félek,mert többször előfordult már,hogy késett,és a héten minden nap korábban végzett,egyik nap úgy jött haza,hogy azt mondta kirúgták,aztán nevetett. Viszont a szex probléma már hónapok óta fennáll, és mivel a kollégái sokszor felhívják munkaidőn kívül is,hogy mit csináljanak egy-két feladattal,ezért biztos,hogy volt munkahelye,bár szerintem még most is van. Nem szeret a munkájáról beszélni,ez igaz. Kedves második,számtalanszor megkérdeztem már az elmúlt 5 hónapban,és mindig csak a fent említett kifogásokkal magyarázta a dolgot. Nem egy beszédes típus :(
2013. febr. 22. 17:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nevetett,aztán azt mondta nevetve,hogy dehogy rúgták ki,csak olyan ijedt arcot vágtam. Viszont két napja már szabályosan undok velem :(
2013. febr. 22. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.Sosem értettem az ilyen embereket. Nem lehet könnyű vele, kitartás!
2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is arra gondolnék hogy a munkahelyén lehet valami gond... vagy egy haver idegesíti a lelki bajaival és ha érzelmesebb típus akkor esetleg átveszi a hangulatát, rosszkedvét.
2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Talán én is könnyebben át tudnék siklani ezeken a problémákon,ha legalább a szex rendben menne köztünk,de volt már,hogy másfél hónapig nem volt semmi. Ha nincs senkije,elképzelésem sincs,hogy ennyi ideig,hogy nem képes hozzám érni :(
2013. febr. 22. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Tipikus férfi hiba, ami miatt a szex megritkul gyerekszületés után: nem nőként tekint már rád, hanem mint anyára. A feladatod átlényegült, nem nő és társ vagy mellette, hanem az utódjának az anyja. Ez szokott lenni legtöbb esetben a probléma, ami a szexben mutatkozik meg.


Hogy a pillanatnyi mogorva hangulata mire vezethető vissza az passz, de ha az előzőekből indulok ki, akkor lehet, hogy kirúgták és a felmondási idejét tölti már. Ez magyarázat arra, hogy még munka ügyben keresik a kollégák.

Viszont az érthetetlen, hogy mint családfenntartó ezt veled, akivel közösen éltek, közös gyereketek van miért nem beszéli meg ... Hiszen eléggé befolyásolja mindannyitok életét. De ha így van, akkor gondolom, hogy azt hitte talál más munkát felmondási idő alatt és majd csak akkor mondja meg és most meg már fut ki az időből ...

2013. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves utolsó! Nem is értem,ha így van miért nem mondja el,nem az a típus vagyok,aki lekapná a tíz körmét,hogy miért rúgták ki,hanem aki támogatná :(


Viszont ha ez a probléma a szexben,akkor nem tudom,mit tehetnék,hogy ez változzon? Vagy akkor már sosem fogunk rendszeres nemi életet élni? :(

2013. febr. 22. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt viszont az ő fejében kell helyre tenni! Mondjuk sok beszélgetéssel, minél több erotikus, nőies megnyilvánulással a részedről. De igen is ki lehet mondani ezeket a dolgokat. El lehet mondani, hogy Te ugyanúgy nő maradtál, ugyanúgy szükséged van rá, mint férfira az ágyban is.

Gyereket meg rászoktatni a minél korábbi elalvásra, hogy jusson esténként egymásra is idő!

2013. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!