Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Nagyon,de nagyon féltékeny vagyok. Sajnos kaptam rá okot egyszer. De nem is ez a lényeg.


Hogy változzak meg,hogy ne legyek hisztigép,ne legyek mindenkire féltékeny.

5 és fél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást,csak az örökös viták.


NEM AKAROM ELVESZÍTENI!!!


/ kérlek titeket tanácsot adjatok és ne olyat,hogy zárjuk le, mert mi tényleg szeretjük egymást! /



2013. febr. 24. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
szakíts vele és akkor nem lesz ilyen problémád.
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogy változz meg? hát.. gyorsan és hatékonyan!:D

najó..

hát.. nemtudom, türtőztesd magad.. barátnőm is féltékeny volt régen, és gázos volt, mert nekem sok a lánybarátom.. de legyőzte valahogy:)

mondjuk próbáld meg megérteni a pasid meg a másik nő viszonyát

és ne légy mindig gyanakvó

2013. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld megismerni önmagad, hogy miért is vagy bizonytalan. Ha kifejlődik az önismereted, helyreáll az önértékelésed, akkor nem leszel féltékeny.


Kérdéses, hogy mennyire adott okot a féltékenységre és mindez mikor történt, mert a bizalom nem két perc alatt áll helyre. Ha pedig megcsalt, és nem tudsz megbízni már benne, akkor sajnos nincs tovább.

2013. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 birds válasza:
Aki azt mondja, hogy türtőztesd és fogd vissza magad, az vagy nem volt még féltékeny, vagy nem sikerült még túllépnie rajta. A féltékenységet nem szabad elnyomni, ugyanis nem fog megszűnni, ha elnyomod, viszont a spontán kialakult bizalmat megszüntetni. Gyűjteni fogod magadba folyamatosan a problémákat, amik havonta-kéthavonta robbanni fognak, és ezzel jó hamar elüldözöl bárkit. Szóval erről tegyél le: a féltékenységet nem lehet elfojtani. A féltékenységet általában az egoizmus és az önbizalomhiány okozza. Aki nem érti, hogy a kettő hogyan függhet össze: pár dologban magabiztos vagy, de egyáltalán nem érzed azt, hogy talpraesett, életrevaló ember vagy, azért, mert nem bírsz szembenézni a múltaddal, és nem bírsz elszakadni tőle. Védekezésképp kifejleszted az egoizmust. Mások megalázásával, ellenőrzésével, irányításával próbálod megakadályozni, hogy szembesülnöd kelljen önmagaddal. Átéltem mindezeket, hidd el, az elfojtás nem ér semmit, sőt, csak ront a helyzeten. Az elfojtás gyávaság.
2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megcsalt,de az már nagyon régen volt.Még kapcsolatunk elején.

Nem igazán bízok benne, viszont annál jobban szeretem. Ő is szeret.

2013. febr. 26. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem igazán bízok benne, viszont annál jobban szeretem."


Ez így nagyon ellentmondásos! Ha öt és fél év alatt nem tanultál meg bízni benne, akkor ez után sem tartom túl valószínűnek. Ellenben csodálom, hogy ez öt év után lett probléma...

2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért ellentmondásos???

Ha nem bízok benne, már nem is szerethetem?

Igenis nagyon szeretem!!!!!!


Nem most lett probléma, csak most írtam..

2013. febr. 26. 14:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért vagyunk még mindig együtt, mert szeretjük egymást.
2013. febr. 26. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Számomra azért ellentmondásos, mert én nem tudnék évekig szeretni valakit, akiben nem bízok meg. Ha viszont ő azóta igenis megszolgálja a bizalmadat, akkor valóban nálad van a probléma: bizonytalan vagy önmagadban.
2013. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nalunk is ez van, sok a lanybaratnoje es feltekeny vagyok pedig nem vagyok olyan tipus. En most azt probalom elmagyarazni neki, h ha tobbet dicserne, biztatna es latnam h dagad a melle a buszkesegtol amikor velemvan akkor leszarnam a baratnoit. Szval sztem sok esetbe az valtja ki a nokben a feltekenykedest h nem kapnak eleg tamogatast a párjuktol. Pedig minden nonek szuksege van erre.
2013. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!