Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok-e a volt partnereteknek, hogy terhesek vagytok, ha mindössze 3-4 hetet voltatok együtt? Néhány napja szakított velem, és ma derült ki, hogy az első együttlét hevének mi lett a "következménye".

Figyelt kérdés
Lehúzást nem kérek, azon már túl vagyok... Egyszerű igent vagy nemet ha mondanátok, indokokkal. Köszi!

2013. márc. 2. 00:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

"37 vagyok, 1 éve egyedül egy 5 éves kislánnyal.

Az, hogy megtartom, szóba sem jöhet! "


Azért elég durva, hogy tudod milyen érzés az, mikor egy élet növekszik benned, szültél is már egy gyereket, ezt az életet meg csak úgy eldobod.

Persze az érthető, hogy egy 4 hónapos kapcsolatból nem akarod, csak nem értem akkor mi a f.szért nem lehet normálisan védekezni.

Ugyanis az "elkapott a hév" nekem nem arra utal, hogy tabi vagy gumi mellett csúszott be. Jól sejtem?


Egyébként én megmondanám neki. Gondolom megszakításos szex volt, így neki sem árt tudnia, hogy a módszer, amit alkalmaz egy nagy rakás f.s.

2013. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Megszakítás, igen. Ami eddig kiválóan működött.


Mindig is én fogom eldönteni, hogy mit csinálok az életemmel.

Arra is mérget vehetsz, hogy ha nagyon jól szituált lennék, bevállalnám a gyereket, többek között azért is, mert a lányom szeretne egy testvért.


Ne ítéljen senki néhány sor alapján, mert soha nem tudod, milyen élete van/volt az illetőnek. Ez a legegyszerűbb!

2013. márc. 2. 12:50
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ne ítéljen senki néhány sor alapján, mert soha nem tudod, milyen élete van/volt az illetőnek. Ez a legegyszerűbb!"


Ha nem akarod, hogy ítélkezzenek feletted, akkor nem kell kiírni kérdést.

Felőlem mentegetőzhetsz, de akkor is hibás vagy. Lehetett volna normális fogamzásgátló módszert alkalmazni, és akkor most nem kellene abortuszra menned.

2013. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem csak ebben az esetben érvényes az ítélkezés.


Mivel nem egy 17 éves csitri vagyok, tisztában vagyik a következményekkel, nem is azok miatt sírtam.

Egy kérdést tettem fel, arra vártam választ, nem kioktatást, egyebet.

Ennyi.

2013. márc. 2. 13:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál választ. És lehet, hogy nem vagy 17 éves, de így még nagyobb szégyen a felelőtlenséged.
2013. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen, mert egyedül csináltam az egészet, igaz? :DDD


Nem beszélve arról, hogy én vagyok az első ilyen eset, ugye? :D


Kösziiiiiii :*

2013. márc. 2. 14:08
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, mert egyedül csináltam az egészet, igaz? :DDD"

Nem. És nem is csak te vagy felelőtlen, hanem az idióta pasid is.


"Nem beszélve arról, hogy én vagyok az első ilyen eset, ugye? :D"

És ha nem te vagy az egyetlen, az mit is javít a helyzeten?

Ha más is vezetett már részegen pl., akkor nekem is szabad? Akkor az teljesen normális?


Gratulálok. Remélem a kis incidens után lesz annyi eszed, hogy kotont húzatsz a szexpartnereiddel, vagy legalább szedsz tablettát...

2013. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy egy cseppnyi szégyent sem érzek.

Miért is kéne? Mert évekig működik egy módszer és egyszer nem?


Igenis, apu, legközelebb vigyázni fogok... :>


Ehhh....

2013. márc. 2. 19:39
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elfelejtettem mondani, hogy egy cseppnyi szégyent sem érzek.

Miért is kéne? Mert évekig működik egy módszer és egyszer nem? "


Azért, mert a saját hibádból kell most kikapartatnod a gyerekedet magadból. Ha nem egy olyan módszert használtál volna, ami 60%-ban hatásos, akkor most nem itt tartanál.

2013. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet gúnyolódni a válaszadókon igenis apu legközelebb vigyázni fogok és stb. Itt a legnagyobb vesztes ebben az esetben te vagy és nem a válaszolók. Nem ők fognak abortuszra menni hanem te. Ha ez téged nem érint meg akkor elég sivár lelkivilágod van és emellett kiégett is vagy és már semmi nem érdekel. Őszintén sajnállak. A megszakításos módszer lehet működött évekig de neked pont elég hogy most az egyszer nem. Nem véletlen hogy egyedül neveled a gyerekedet. És az se véletlen hogy szakított veled a mostani párod is. Csak szexre vagy jó mert eszed és lelked nincs.
2013. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!