Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnya és duci vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya és duci vagyok, attól még lehetnek nagy igényeim nők terén?

Figyelt kérdés
Én elég duci és csúnyácska vagyok, viszont csinos szép barátnőt szeretnék. Tuudom, ha így nézek ki, akkor ne legyenek nagy igényeim, ami jogos is, hogy ha én nem vagyok vékony jó pasi, akkor ne várjam el a nőktől se, de rengeteg olyan ismerősöm van, aki hasonló kaliberű fiú és nagyon szép barátnőjük van ennek ellenére és nincs pénzük. Tehát ha nekik lehet, sikerült, akkor nekem miért ne lehessen
2013. márc. 2. 18:31
1 2
 1/17 fospuska ***** válasza:
hát nagy igényid lehetnek,miért ne...?
2013. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De sikerrel is járhatok?
2013. márc. 2. 18:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért nem fogysz?
2013. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja. Rengeteg az ízlésficamos tinilány manapság.


Mondjuk az sem mindegy kinek mi a szép...

2013. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tényleg csúnya vagy, akkor még csúnya barátnőd se lehet.
2013. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"A férfiak egy csomó mindent elvárnak a nőktől, miközben nem segítik őket. Elvárják azt is, hogy a nő megfelelő külsővel is rendelkezzen, miközben a pasi meg egy dagadt, elhanyagolt disznó."


Dr. Csernus

2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 fospuska ***** válasza:
elvileg lehet,de a duciságon miért nem akarsz változtatni? azon nem nehéz. és egyből nem itt kellene érdeklődni.:)
2013. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, vékonyan sem kellek senkinek. Neked nagyobb az esélyed, szeretik a "mackósakat".
2013. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6-nak

ismered a mondást a férfinak csak egy fokkal kell szebb lenni az ördögnél :)

2013. márc. 2. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a mondás nem igaz, te pedig gyökér vagy.

Akikről te beszélsz biztosan helyes pasik, csak irigységből látod őket csúnyának.

2013. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!