Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a sok marhaság, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok marhaság, hogy az alacsony/kövér/szegény pasik nyafognak, hogy nekik nem lehet nőjük? Vagy ép a kis mellű/kövér/magát kövérnek gondoló csajok?

Figyelt kérdés

Nem lehet megérteni,hogy mindenkinek más az ízlése?

Mi van ezekkel az emberekkel?


2013. márc. 4. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, de sírni sokkal egyszerűbb.
2013. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pl az unokatestvéremnek megközelítőleg 110 kiló a felesége és 160 centi.Mégse csalná meg,és nem is kellene neki más,annyira szereti.

Vagy a nagybáttyám,aki 170 centi,és 95 kiló(tegnap mondta).Neki is van felesége,és szereti is a felesége.

2013. márc. 4. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

És téged miért zavar, hogy mások miért sírnak? Pontosabban miért az zavar, hogy egyeseknek ez a legnagyobb problémája?

Nincs saját életed? Vagy csak ennyire unatkozol?

2013. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert képtelen összejönni a hasonló dagadt, ronda emberekkel. Helyette a top pasikra/csajokra hajtanak. Aztán csodálkoznak hogy nem jön össze.
2013. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A legnagyobb ezekkel az emberekkel hogy már olyan szinten elkönyvelték magukban hogy nem kellenek senkinek, hogy feljönnek ide a gyakorira, elsírják magukat egy kérdés erejéig, és a 30 válaszból csak azt a 4-5 választ tartják elfogadhatónak ami az ő kérdésükkel egybecseng. Innentől kezdve teljesen feleslegesen tették fel a kérdést mikor a válaszolók többségét figyelmen kívül hagyják. Én is próbáltam már válaszaimmal pátyolgatni 1-2 kérdező lelki világát, de rájöttem hogy ha nem azt írom ami már berögzült a kis agyába akkor én vagyok a hülye az ő szemében. Úgyhogy ha már meglátok egy ilyen kérdést akkor már bele sem olvasok mert úgyis tudom hogy mi a vége. Talál mégegy olyan balekot mint ő maga, aki elmondja hogy mindenben egyetért vele, és a kedves kérdező ezzel letudja magában hogy ""ő látja jól a dolgokat, nempedig a válaszolók 90%-a.
2013. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

"A legnagyobb baj ezekkel "

A "baj" kimaradt az előbb, bocsika.

2013. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért bajom ez,mert irritálnak a hülyék.Nem csak ebben a témában,úgy általában.Azért járok ide,mert szerintem vannak tényleg segítségre váró egyének,meg a tinik,akik máshonnan nem tudhatnak meg értelmes dolgokat,mint a netről.

Olyannal én is találkoztam már,hogy megírtam neki a valóságot,erre csak arra volt hajlandó reagálni,ami ugyanazt mondja,mint ő.,vagy hogy megérti,és jaj,de szegény.

Nem mást,mint logikát várnék el az emberektől,de az sincs a többségnek...

2013. márc. 4. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Most őszintén van olyna lány, aki adna esélyt egy alacsony alig 50kilós fiúnak?!

Gondoltam, hogy nem lesz a válasz.

2013. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkiben van valami szép, ha elég ügyes, talpraesett, akkor a ronda fiú is megtalálja a párját.
2013. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8,pont van nekem egy alacsony,45 kilós öcsém,és képzeld,egy időben váltogatta a csajokat napi rendszerrel,de már van egy felesége és egy lánya,aki pont most januárban múlt 1 éves.

Minden alkatú ismerősöm van,és mindnek van valakije,még a bunkónak is, a hülyének is,és a nagyon (számomra) csúnyának is.SZerintem ez az egész hozzáállás kérdése,és agyban dől el,kinek lesz,kinek nem.Nemrég nekem is volt,és nemsokára megint lesz,Pedig 170 centi,85 kiló vagyok,de van sok előnyös tulajdonságom is,csak én tisztában vagyok a tulajdonságaimmal.

2013. márc. 4. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!