Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem az jó dolog?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam még szerelmes, ha beszélnek a környezetemben róla, csak nézek és pislogok, hogy oké biztos...nem értem mit smárolják, ölelgetik meg hasonlók egymást, meg mi ez a nagy hepaj a szerelem körül, hogy nem tudsz létezni a másik nélkül, blabla...most ne kurjat@k le, én még soha sem tapasztaltam meg ezt az érzést, még plátóit sem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok milyen az. Csak olyanok válaszát kérem, akiknek volt rendes kapcsolata!!! 18/L
2013. márc. 7. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt mindenki máshogy éli meg de abban szinte mindenki egyetért hogy a szerelem:

megtanulod elfogadni hogy mindenkinek vannak hibái

nem a k*rva vekker hanem a párod miett kelsz fel

van akinek örömet okozz

jo a szex

közös programok

romantikus vacsorák

blablabla többi hasonló. De a szerelem maga jó dolog csak sokan félreértelmezik illetve rosz célokra használják fel :/

2013. márc. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 35éve sóvárgok az érzés után. Bocs. Én nyertem. 35F
2013. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

1! igaza van

szerelem akkor a legjobb, ha a két fél egyformán szerelmes, na ez viszont nem mindenkinél van így

ált az egyik fél jobban szereti a másikat,

a másikat elfogadod úgy, ahogy van, nem akarod átformálni, persze a hibáit nem veszed észre,

ja és tavasz van, szóval a szerelem időszaka,

ha igazán szerelmes vagy, akkor hiányzik a másik, nem tudsz nélküle élni N

2013. márc. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy évszaknak semmi köze a szerelemhez. Gondolom nem kopogtat a szerelemnek nevezett izé, hogy na szia lassan tavaszodik itt az én időm, mint ahogy azt sem mondja ősszel hogy eltelt az időm, megyek aludni... jövő tavasszal majd jövök.
2013. márc. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Én nem sóvárgok utána, egyszerűen még soha nem is éreztem. Egyébként a 3.-nak lehet azért fogalmazódott most ez igazán bennem, mert tavasz van...eszembe sem jutott...
2013. márc. 7. 01:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd fogsz, ha 35 év után rájössz, hogy vmi nagyon el van b_szva... De inkább ne legyél... mármint egyedül ennyi idősen is.
2013. márc. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó a lóf*szt....
2013. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Csodálatos érezni, hogy mellette szeretnéd leélni az életed, akkor is ha nem viszonozzák. Más, hogy egyúttal pokoli is. Sokról lemarad aki nem talál ilyen személyt 30-50 évesen sem.
2013. márc. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem,egy nagy hülyeség ez a szerelem dolog.Bár,én nem sokat tudok erről a sz.rról.De mondjuk voltam már szerelmes,de amikor összejöttem a pasival,már nem éreztem szerelmesnek magam.Meg mi az,h nem tudnak egymás nélkül létezni?Ugyan már...Magáért éljen az ember,ne másért.
2013. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
A szerelem egy kezdetleges szintjét szerintem az ember gyerekkorban vagy legalább tinikorban megtapasztalja, nem hiszem h normális hogy 18 évesen ilyen értetlenül állsz a dologgal szemben, h fogalmad sincs róla mi jó benne. Gondolom neked ez ilyen színjátszásnak tűnik, amig nem tapasztalod meg nem tudod mi az, ne nézz hülyének normális embereket ez miatt :) Ha néhány éven belül nem jelentkezik menj el szexológushoz szerintem, lehet hogy aszexuális vagy.
2013. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!