Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha fiú létemre rosszul érzem magam lelkileg egy egyéjszakás kaland után?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam párat mostanában, és habár a lányok is akarták, szóval szó se volt kihasználásról én mégis rosszul érzem magam. Úgy érzem, hogy a szexualitásnak többről kell szólnia ennél, minthogy csak szex és kész. Sz*r, hogy nincsenek érzelmeim, hogy nincsen bizalom és anélkül fekszem le egy lánnyal, hogy "harmonizálnánk". Valahogy hülyén érzem magam egy ilyen aktus után.

Azt mondják egy férfi tud simán is szexelni érzelmek nélkül...


2013. márc. 10. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik tudnak. De a férfiak elég jelentős része nem, és ez nem baj. Te másra vágysz, ennyi...

Nekem is voltak (nőként) egyéjszakásaim, amik után hasonlóan éreztem. Rá kellett jönnöm, hogy nem az én műfajom, és ennyi. Akkor már inkább baráti szex, ott legalább van harmónia és bizalom is.

2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát te azon ritkák közé tartozol aki mégsem...
2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem nem-függő, hanem beállítottság és személyiség kérdése. A pasik kevésbé érzelmesebbek a lányok, ÁLTALÁBAN, de ez nem jelenti azt, hogy az összes pasi érzelmi defektes pancser, ami azt illeti, elég kis százalékuk az. Lányok között is van sok, aki nem érzi egyéjszakás kaland miatt rosszul magát.
2013. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell magad hülyén érezni. Csak a mai világban már az a kirívó, ha valaki nem egy lelketlen barom.
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát te akkor nem tudsz. Nem kell itt költő mélységekbe menni vajon miért nem. Te nem tudsz páff
2013. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!