Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvellek, de nem vagyok szerelmes beléd (40/F). Akkor ez csak szexkapcsolat lehet, vagy átalakulhat esetleg szerelemmé is? Ha igen, mennyi idő lehet? Szerintetek? 33/N

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem...

De őszintén szólva kevés rá az esély. Kialakulhat egyfajta ragaszkodás, de aki már "megvan" az iránt ritkán kezdünk el lángolni, mert túlságosan "közel van". A szerelem sokszor abból a vágyból alakul ki, hogy megszerezzük a másikat, az elérhetetlenségből...

Kialakulhat stabil szeretet, kötődés, de szerelem ritkán... ebben a formában legalábbis.

2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neked csak az a normális kapcsolat, amiben szerelem van? Amiben nincs, az szexkapcsi? Tudod, a szüleim együtt vannak már vagy 35 éve, a szerelemnek már a hamva sincs meg köztük, de én sosem gondoltam, hogy ők szexkapcsolatban vannak.

Az első kérdésed második tagmondatát tudom csak a magam logikájával értelmezni, és azt mondom, átalakulhat, persze. Ennek időtartama kiszámíthatatlan.

Én egyébként sosem voltam még szerelmes egyik barátnőmbe sem, de ez nem azt jelenti, hogy csak szexkapcsim volt, mert nem csak baxni jártunk össze, hanem együtt sétáltunk, filmeztünk, beszélgettünk, és jól éreztük magunkat.

30F

2013. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!