Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és nem tudok szerelmes lenni, emiatt nem volt még kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszí kíméljetek meg a megdughatlak? ismerkedünk? jellegű kérdésektől, mert nem fogok rá reagálni:/


Az érdekelne, hogy másokkal is fordult-e már elő ilyen ebben a korban. Régóta próbálkoznak nálam fiúk minden korosztályból, volt olyan, aki kifejezetten tetszik, tehát nem is a választékkal van gond, hanem az érzéseimmel. Nem tudok szerelmes lenni, nagyon fullasztónak érzem a kapcsolatot, ezért nem verem át őket és inkább nem is jövök össze senkivel. Igen, még szűz is vagyok ebből kifolyólag, ugyanis egy barátom volt 15 évesen, vele meg még nem akartam lefeküdni akkoriban. Sokan nem értik, miért félek a fiúktól, miért nem adom be a derekam a randizásra. Fogalmam sincs, miért taszítok el mindenkit magamtól. Nem ért semmi fiúkkal kapcsolatos trauma. Volt már valakivel hasonló? Mi lehet az oka és mit lehet ellene tenni? Sokszor úgy érzem, egy nagyon helyes srácnak sem tudok megnyílni, egyszerűen nem tudok érzéseket táplálni!


2013. márc. 13. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet h a családod nem olyan mint amilyen lennie kellene(nevelés,tiltás,esetleg családi veszekedések)és emiatt akarsz ennyire elzárkózni a fiúk és a kapcsolataid elől
2013. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tenni ellene? Ha neked nincs ilyen igényed, akkor nincs. Majd lesz. Ne akarj környezeted miatt járni valakivel. Majd ha akarsz magad miatt. Ha mindenáron le akarsz feküdni valakivel, tedd meg, de ne várj semmi jot.
2013. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez velem is így van sajnos csak én egy picivel idősebb vagyok nálad.

valamiért félsz tudat alatt a fiúktól én nagyjából tudom miért vagyok ilyen. vagy inkább az a baj, hogy még nem találtál magadnak megfelelő fiút(belsőleg) az már rossz ha az elején sincs meg a közös hullámhossz. később csak rosszabb lesz.

2013. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen tiltás, pont hogy a családom erőlteti már ezt a pasi dolgot. Meg részben igazuk van, ennyi idősen tényleg lehetne már és jelenleg sok ajánlkozó is lenne, de NEM MEGY. Bennem van egy félelem, hogy mit szól, hogy ő az első stb. Nem tudom, hogy miért akadok el mindig ott, hogy randizunk és aztán meghátrálok, mert úgy érzem, nem menne.
2013. márc. 13. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
most válaszoltad meg a kérdésedet...mert félsz attól h neked ez lesz az első...padig minél tovább húzod annál nehezebb lesz..sztem vágj bele, csak arra figyelj h rendes srácot válassz h nehogy csalódj!!sok sikert!!
2013. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ez az alapprobléma, mert már 4-5 éve is ilyen voltam, hogy mindenkit lekoptattam valamiért..
2013. márc. 13. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
20 éves, f, létemre szintén ez a helyzet. Engem nem noszogatnak, sőt engem nem érdekel semilyen szinten a téma. Élem a kis életem ahogy mindig is, boldogan! Fölösleges plussz stresszt hozni az életbe. Ha gyerek kell majd örökbe fogadok! Mindenre van megoldás.
2013. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem egyszerűen besz@ri vagy és mivel nem nyílsz meg semmi vonzó srácnak így nem is leszel szerelmes. szedd össze magad, hallgasd meg Brian tracy-től a phoenix szeminariumot, a youtube-n is fenn van.

F19

2013. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!