Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a mondat mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a mondat mit jelent? Mit takar?

Figyelt kérdés

Airsoft partit rendezett egy fiú nálunk az osztályban. Először azért álltam szóba a fiúval, mert a tesóm szeretett volna menni. Erre a fiú azt mondta: De jöhetsz te is, ha akarsz. Erre én: Á, nem hiszem. Aztán megkérdeztem: De mit kell felvenni? És erre ő azt mondta: Jöhetsz bugyiba is, legfeljebb beindul a játék!

Most bejövök neki vagy kedves volt??? Normális válaszokat légyszi!!!



2013. márc. 13. 22:03
 1/8 A.Romanov ***** válasza:
100%
Persze h bejössz neki, ennyire ne legyél életképtelen :)
2013. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az jó kis buli lehet...am lehet csak viccelt de lehet h dugni akar...a mai srácoknál nem lehet tudni...de a kérdés h te mit akarsz?
2013. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből csak annyit értek,hogy ha tehetné,akkor megrakna.
2013. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így kezdődik egy gang bang
2013. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaza van, tényleg beindulna a játék :D
2013. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátt... Nem csak csipkelődött? Nap, mint hallok ilyesmiket, de egyik se gondolja komolyan. Persze szerintem nem vagytok ahhoz elég közeli ismerősök, hogy így viccelődjetek, bár szerintem ahhoz sem, hogy... Na mindegy, sztem nem kéne ennyire komolyan venned ...
2013. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gruppen-t akar szervezni a fiú.
2013. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyjából a semmivel egyenlő. Feldobtál egy labdát, ő meg leütötte = mondtál egy mondatot, amire nem lehetett vicc nélkül válaszolni. Ennyi.
2013. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!