Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most tényleg B megoldás vagyok?

Figyelt kérdés

mielőtt összejöttünk volna a pasimmal,fűzött egy csajt,de az nehezen állt kötélnek,párszor együtt aludtak,csókolóztak,de aztán kiderült,hogy a lány lefeküdt másokkal.Egyébként 4 éve ismerik egymást.Mi fél éve vagyunk együtt(és azóta ismerjük egymást).úgy jöttünk össze,hogy választási helyzetbe került,engem választott,a lánnyal azóta nem beszél,ő visszament az exéhez.

Most a héten az egyik ismerősöm viccesen megjegyezte,hogy ő nem lenne B megoldás (rám célzott ezzel). Szerintetek igaza van?Tudom,hogy engem választott,de eléggé zavar így a dolog.


2013. márc. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges, hogy valóban a két nő közül azt választotta, amelyik összejött, azaz ha úgy tetszik, akkor te vagy a szamár, ha már ló nem jutott.


A kérdés az, hogy számít e ez, ha a kapcsolatotok amúgy remek. Ne érts félre, teljesen megértem a dilemmád, csak éppen nem ezen áll vagy bukik a jó párkapcsolat. Ha ezen kívül más oka is van, hogy b tervnek érzed magad, akkor érdemes elgondolkodni és leülni átbeszélni, hogy hányadán álltok.

2013. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném, hogy te vagy itt a B, szerintem szeret Téged, főleg hogy a másik lánnyal már nem is beszél, ha Őt szeretné akkor nem adná fel és tobább próbálkozna, ha ez így lenne ( de nm igy van ) és ezek után is veled lenne, akkor lennél B, szerintem.

Nem vagy az!! :))

2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazatok van :) alapvetően nem jutott egyátalán eszembe ez a hülyeség,csak most az ismerősöm ahogy megemlítette.de lehet,hogy savanyú a szőlő,mert a mi kapcsolatunk tökéletes,az övéről ez nem mondható el
2013. márc. 14. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy B megoldás, aki ezt mondta, az buta :)

Azért választott téged, mert te megbízható vagy.

2013. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért választott téged mert tudta hogy melletted lehet boldog és a másik lány nem megbízható. Ergo valójában te vagy az A a helyes választás. :)
2013. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. márc. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!