Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet? Kérlek osszátok meg a tapasztalataitokat mert már nem bírom

Figyelt kérdés

A barátom eléggé közvetlen típus, sok lány ismerőse van, nagyon kedves és figyelmes velük, néha megdícséri őket vagy épp poénkodik velük. Én pedig nagyon féltékeny vagyok mert úgy érzem olyankor,hogy "rosszabb" vagyok mint a többi nő. Pedig tudom,hogy engem szeret imád a párom meg persze velem is figyelmes,bókol, virágot vesz elvisz ide-oda....

Sajnos minden barátomra nagyon féltékeny voltam. Légyszi normális komikat írjatok amiből tanulhatok!


2013. márc. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Veled vagy velük van? Na látod...
2013. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Féltékenység ellen csakis a bizalom győzhet.

Ha nem bízol benne,minek vagy vele?

2013. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A féltékenység egyetlen egy dologra jó: előbb-utóbb tönkreteszi a kapcsolatot. Attól, hogy valaki közvetlen másokkal is nem azt jelenti, hogy akar is azoktól a lányoktól valamit.

Amíg nincs rá okod addig nincs miért féltékenykedj, ezzel idővel csak eltávolítod magadtól.

2013. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!