Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helo! Ti meg engednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo! Ti meg engednétek a lányotoknak több mint egy hónap járás után hogy a barátja nála aludjon? Lány16 fiu18

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én engedném... mert jobb ha szem előtt vannak.

De az én lányom még kicsi, szóval majd kérdezd meg 10 év múlva is. :)

2013. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ha le akarnak feküdni, akkor megoldják máshol, akkor már inkább otthon

de beszélgetnék vele, az biztos, mert inkább várjon még vele, olyan 17 éves koráig

2013. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mármint az együtt alávssal várjon 17éves koráig?
2013. márc. 19. 18:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább otthon legyenek este minthogy utcán vagy bárhol máshol, esetleg mond meg neki hogy szeretnéd ha nem sietné el a dolgokat, megtiltani ugysem tudod hogy mit csináljanak, mert ugyis megteszik ha akarják a tudtod nélkül.
2013. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Az együtt alvást még nem.

Ha szexelni akarnak, akkor azt délután, este is meg tudják oldani, nem kell ahhoz együtt aludni. A szexet egyébként nem tiltanám. De az együtt alváshoz szerintem nem korra fiatalok, hanem a kapcsolatuk az 1 hónappal fiatal. Tehát egy kicsit még járjanak, derüljön ki, hogy valóban összeillenek-e, jól megvannak-e, mennyire szeretik egymást, stb. és akkor egy pár hónap múlva engedném az együtt alvást is. Talán egy fél év múlva mondjuk.

2013. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 3 nap együtt járás után már itt aludt semmi se történt ha normális a gyerek és van esze semmi baj nem lehet de ha egy nagyszájú suhanc akkor én se engedném.
2013. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
a szexel várjon, az együtt alvásból lelkileg semmiféle kára nem származik
2013. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

szoktunk beszélgetni a szexről és azt mondta még ilyen "korán" nem akar még lefeküdni a barátjávál..

De amugy ismerem én is a barátját :)

2013. márc. 19. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Baccardi01 ***** válasza:
Én megengedném.
2013. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!