Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? A legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? A legjobb barátnőm lefeküdt az ex pasimmal (Lent)

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom egy fiúval.Kb. 2 hónapig tartott,és a barátnőmnek nem mutattam be a srácot,mert ez idő alatt ő kinn volt az apjánál Olaszországban(nyáron történt).Mire hazaért már vége volt,és csak annyit tudott,hogy volt valakim meg a keresztnevét.Végülis a héten kiderült,hogy a srác,és a barátnőm pár hete lefeküdtek..Egyik sem tudta,hogy ki a másik,de a barátnőmnek most bűntudata van.Azt mondja,hogy többet nem lesz semmi a sráccal,és hogy ne haragudjak...Az igazság az,hogy nem haragszom,és szerintem nem hibázott..Nem ismerte,és még sexelt is egy jó..Szerintetek hibát követett el?Én azt gondolom nincs mit megbocsátanom...

2013. márc. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Még akkor sem követett volna el hibát, ha tudott volna a dologról, elvégre ez egy piti 2 hónapos kapcsolat volt.

De így, hogy nem tudta egyáltalán nem hibázott.

2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem semmi rosszat nem követett el főleg, hogy nem is tudtad, hogy exed volt. szóval szerintem nyugtasd meg, hogy nem történt semmi baj :).
2013. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,de alig tudom Őt megvigasztalni,hogy semmit nem csinált csak jól érezte magát..Ráadásul nem a mostani pasim,és nem is érzek semmit a srác iránt már... :)
2013. márc. 24. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a barátnődet, nem hibázott. :)
2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg továbbra is, hogy nincs semmi gond. Le fognak csillapodni idővel a kedélyei. :)

Az viszont szinte biztos, hogy nagyon haragudna, ha fordított esetben te feküdnél le valamelyik volt pasijával, maga a szitu számára nagyon elítélendő, különben nem akadt volna ki ennyire.

2013. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem csinált semmi rosszat a barátnőd. ti már szakítottatok. = nem volt közötök egymáshoz a sráccal. tehát ha ismerte a barátnőd, ha nem , egyik esetben sem bűnös.


27/N

2013. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor sem hibázott volna ha tudott volna róla, már nem jártatok a fiúval. Nem is értem azokat (te jól állsz hozzá :) ) a lányokat akik hisztiznek mert vki lefeküdt az exükkel.
2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!