Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év 3 hónap után közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év 3 hónap után közölte velem a barátom, hogy ő most kezd fülig szerelmes lenni belém. Normális, hogy ez ennyi idő után alakult ki benne? :S

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 20:06
 1/9 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem normális. Valaki hamarabb, valaki később.
2013. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úristen. ha ez a kérdés nem lenne, lehet hogy szakítottam volna a pasimmal. ez egy kis reményt adott. köszönöm :) amúgy fogalmam sincs, hogy normális-e ez, nekünk most az van, hogy elvileg nagyon szeret, nem akar elveszíteni, de nem annyira, mint tudna, mint lehetne.. és most folyton azon rágódom, hogy ez nem csak időpocsékolás-e, ha úgyse szeret teljesen, nem érzi úgy, hogy én vagyok az utolsó, hogy én vagyok számára a legfontosabb..

és most ez egy kis reménnyel töltött el, hogy ez még változhat :)

amúgy csináltál valamit máshogy mostanában? vagy egyszer csak úgy mondta? vagy hogyhogy?

2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam másképp semmit. Konkrétan tömtem a fejem pizzával az ágy közepén mikor csak úgy mondta. Persze jól esik, hogy ezt mondta, mert én is így érzek csak akkor eddig mit érzett? :S
2013. márc. 30. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok,én akkor járok már egy pasival,ha érzem,hogy szerelmes vagyok belé, ha ez rövid időn belül nem érzem viszont,akkor én léptem a kapcsolatból.


Kérdés: Ha még most sem alakult volna ki benne,akkor lehet hogy 5 év múlva is csak úgy elvagytok együtt? Tudom szeretet megvan meg stb. de nekem érthetetlen ez. Jóformán arra vársz, hogy majd beléd szerelmesedik? Sztem ha egy bizonyos idő után-pár hónap- nem alakul ki,akkor felesleges az egész. 1 év után már nem a szerelem az ami előlép inkább csak a megszokás,hogy ott vagy neki.

Sztem az ember sok mindenkibe beleszerethet,de szerelmesnek lenni az más,annak nem évek kellenek,hogy kialakuljon-az olyan mintha 1 év kellett volna neki,hogy te olyan legyél,akibe szerelmes tud lenni. Addigra már megváltozott az előtte lévő önmagad.

26 N

2013. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félreérted. Én nem tudtam, hogy ő nem szerelmes. Mondta, hogy szeret meg tényleg minden oké köztünk. Csak most tudatosult benne az egész, hogy ő boldog és szerelmes. Nem vártam én arra, hogy ő mikor lesz az, kérdezi meg pláne nem kérdeztem, hogy na most akkor mennyire is szeret.
2013. márc. 30. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:

oks értelek. De...nem hiányoltad róla azt a bizonyos ragyogást?

Én ledöbbentem volna,hogy akkor ez eddig mi volt? :-)

Most persze örülnék :-)

2013. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is ledöbbentem csak nem akartam a megsértődöttet játszani, meg igazán okom sincs nagyon rá, mert nem kezelt úgy soha, mint aki azért van, hogy ő jól elszórakozzon.

Nem tűnt fel a ragyogás dolog. 20 éves vagyok és én a vele való kapcsolatom óta vagyok szerelmes, szóval semmi tapasztalatom abba, hogy milyen ha szeretsz és szeretnek szerelemből.

2013. márc. 30. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor most már lesz! Gratula :-) :-)
2013. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!