Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némely nő miért nem veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely nő miért nem veszi észre magát még akkor sem, ha a pasi lekoptatja? Utána ugyanúgy nyomulnak.

Figyelt kérdés
lekoptatás,pióca
2013. márc. 30. 20:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szex volt pár éve.És fel feltűnik a csaj,gyereke is van,de mástól.Meg lett neki mondva normálisan,hogy nem lesz semmi,de mégis folytatja,mintha mi sem történt volna.
2013. márc. 31. 11:19
 12/17 anonim ***** válasza:
valószínüleg reménytelenül szerelmes beléd
2013. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Több hasonló van,és a nők nem értik meg,ha nem kellenek.Van kialakulóban valami meg lett mondva.
2013. márc. 31. 11:34
 14/17 anonim ***** válasza:
De hány olyan van, hogy valaki csak búfelejtőből van mással és még mindig az exét szereti. Az ismerőseim közt is van most olyan aki 2 csajjal odébb jött rá, hogy neki még mindig az első nagy szerelme kell szakitott és most vár mig a csajszi is ismét egyedül lesz és megpróbálják majd. Van azlért ilyen is, talál titkon abban reménykedik hogy még mindig szereted :) Beszéld meg vele, hogy Te nem akarsz már tőle semmit és hagyjon békén. Ne zaklasson. De keményen mert ha nem vagy határozott megint nem ér semmit.
2013. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy aki van kialakulóban őt zavarják ezek a csajok.Neten is.
2013. ápr. 1. 19:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod őket lerázni akkor fogadtasd el a barátnőddel. Engem is zavartak a párom női barátai (sose hittem el hogy puszi kézfogás simi furcsa baráti kategória számomra)de egy nap a párom ennyit mondott:

"-Ha nem tudod elfogadni így a helyzetet arra van az ajtó."

Mivel nagyon szeretem és nem akarnám elvesziteni valahogy elfogadtam, hogy neki ilyen kapcsolatai vannak. Ha hűséges akkor miért zavarna.. Tudom, hogy megbizhatok benne nem akar semmit azoktól a nőktől. A féltékenységről pedig az a véleményem, hogy felesleges. Aki szeret marad. Akit lehet azt viszik. Akit el lehet vinni azért pedig nem kár...

2013. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ők nem lány barátok,hanem szex partnerek voltak,vagy egyszeri alkalmi partnerek.Ez merőben más,mint amiről te beszélsz.
2013. ápr. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!