Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek letezik meg igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik meg igazi szerelem? Van meg Normalis lany? 21/F

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom, 3 evig egyutt voltunk, tegnap sokat gondoltam ra , pedig mar egy eve szakitottunk lassan (megcsalt), ekozben tegnap este megneztem egy dokumentumfilmet arrol hogy a mai Online szupertechnika arra lett felepitve hogy osszehozza az embereket a vilagban (facebook,twitter, chat )megis mennyire szakitja szet egymastol az embereket. Ma mar tobb erteket tulajdonitanak a targyaknak, internetes szerepjatekoknak( facebook es tarsai)(sajnos enis fennt vagyok, de nagyon szivesen letorolnem magam minden, modern technika vivmanyarol ha lenne egy olyan belso ertekekben gazdag lany aki miatt erdemes lenne es o is hasonlo velemenyen lenne mint en)

Szerintem ennek a kettonek a hatasara almodtam egy olyat, hogy talaltam egy gyonyoru lanyt, akinek az arcara meg mostis emlekszem,es annyira tiszta volt a szerelmunk, hogy amikor kinyitottam a szemem reggel akkor zokogtam oromomben.azt tudni kell rolam hogy 21 eves fiu vagyok, eleg sok mindent ugymond " elertem az eletemben" mig masok buliztak , es diszko zenere tancoltak en altalaban otthon ultem es arra gondoltam,hogy mit tehetnek annak erdekeben, hogy sikeres ember legyek. eleg konzervativ voltam, es zarkozott, a sajat korosztalyom beli lanyokhoz kepest.

Tudom hogy a media , es a kozhelyek tettek ezt a vilagot olyanna amilyen az most. Tehat lenyegeben arra szeretnek kilyukadni hogy letezik e olyan lany, akinek a mai tarsadalom ertekei teljesen mast jelentekenk mint egy atlag fiatalenak. Kerem az nyugodtan keressen meg, szivesen beszelgetnek vele, bar talalkozni nem tudnank, mert nagyon messze vagyok.

Koszonom, remelem normalis valaszokat kapok.



2013. ápr. 1. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

naháát megleptetek fiúk :) abszolút egyet értek veletek...habár én nem vagyok csőlátású...teljesen nyitott vagyok és optimista...úgy vagyok vele h az éremnek mindig két oldala van...így pl a facebookra sem lehet rámondani egyértelműen h jó v rossz...mindkettő :) de egyébként nagy általánosságban valóban tönkre vágja az emberi kapcsolatokat :/ szerintem biztos h van igaz szerelem....én is várok az igazira...egy normális, hozzám illő pasira...:)

22/L

2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A névtelen válasza:

Az igaz szerelem nagyon ritka. Olyan lehet mint a lottóötös. :) Sokkal nagyobb a valószínűsége annak hogy nem találod meg mint annak hogy megtalálod!

A nemnormális lányok vannak kevesebben, hála Istennek! :D Mindegyikőjük külön kis személyiség. Ugyan úgy ahogy neked, neki is megvan a saját világképe, elképzelése arról hogy hogyan mennek a dolgok.

Neked majd egy olyan nő lesz az életed párja aki elfogad téged olyannak amilyen vagy, eldönti hogy veled szeretné leélni az életét, amíg meg nem gondolja magát így is lesz. Persze csak ha meg tudod magadnak szerezni őt. Az is lehet hogy már rég elsétál melletted és lehet hogy már mellettem is.


Ahogy írtad, sikeres ember akarsz lenni. Kívánom őszintén hogy az légy! Ahelyett hogy a nőkön gondolkozol inkább saját magadba fektesd azt az energiát is. Ők nem fognak boldoggá teni. Neked kell úgy élned a saját életed hogy megtaláld magad. Akkor majd jönni fog az a lány aki veled akar lenni, akit addig tartasz meg ameddig jónak látod, majd jöhet a következő. Ők azzal érzik jól magukat akinek nagyobb hatalom van a kezében. Így törekedj te is erre. Tanulj, képezd magad hogy minél professzionálisabb ember legyél. Kezdj el valami hatékony küzdősportot ha még nem tetted volna meg. Tanulj meg férfiként élni, és családra sem lesz szükséged úgy értem hogy akkor nem feltétlenül akarod majd rájuk pazarolni az időd.


Kissé furának tűnhet amit leírtam. De ha a szerelmet várod és bedőlsz a család meg házasság dolognak, akkor jó eséllyel boldogtalan és nélkülöző életed lesz majd.


26 F

2014. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!Nincs véletlenül hasonló gondolkodású fiatalabb fiútesód? XD

U.I. Mégis hol van az a messze???

15L

2015. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!