Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki őszintén felvállalja hogy neki bizony nagynagynagy részben a külső számít?

Figyelt kérdés
Érdekes ez sok lány nő ha megkérdezi az ember azt mondja neem nem a külső számít. Aztán küld neki valaki egy képet magáról és akkkor utána már jön a távolságtartás, és esély sincs egy találkozásra. Ha náluk nem a külső számít akkor milyen lehet akiknél ez a domináns?

#ismerkedés #lány #nő külső
2013. ápr. 2. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen fiú van?
2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A belső mindig fontosabb a külsőnél. De először mindig a külsőt látja az ember, ennek nem tudsz mit csinálni. Véleményem és tapasztalatom szerint ha nem vagy rohadt ronda, és megütöd a normál szintet (akár az alsó határát is), és a belsőd rendben van, akkor jó eséllyel indulsz a nők túlnyomó részénél.

33F

2013. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fele-fele. És szerintem a fiúknál is fele-fele, mert hiába "fullos" egy csaj, attól még simán kiábrándulhat belőle, ha nagyképű r*banc.
2013. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

13:11


csak ilyen fiú van, mi nem tagadjuk hogy nálunk a külső az első.

2013. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
igen én!
2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a meglepő ezen, hogy számít a külső? Hogyne számítana?

Csak tudod mindenkinek más jön be, nálam pl az arc a fontos, a barátomnak eléggé kisfiús testalkata van, de az nálam nem számít, mivel az arc meg a szem a lényeg. De van aki messziről elkerülné, ha annak az adott lánynak épp az izmos pasik jönnek be.

És akkor most képzelj el egy olyan kapcsolatot, ahol a csaj olyan pasival jön össze, akinek imádja a belső értékeit, de külsőre nem tetszik neki... a pasi teper mindenhogy, a lelkét is kiteszi, de valahogy a szex mégis kevés lesz mindig a kapcsolatban... nem lesznek átszeretkezett éjszakák, egymás után több menet, sőt lehet, hogy napokig nem is lesz semmi, mert nincs meg az a zsigeri vonzalom a lány részéről (ha tegyük fel nem jön be neki a külső, és ezt figyelmen kívül hagyja). Aztán ettől mindkét fél csak frusztrált lesz, számtalan ilyen párt ismerek... és van értelme az ilyen kapcsolatoknak? Szerintem nem sok. Szóval a külső igenis számít, csak van sok kapcsolatfüggő ember, aki inkább összejön olyannal is, aki nem vonzó számára, csak hogy legyen valaki, akitől törődést és odafigyelést kap...

21L

2013. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon számít a külső, és nagyon a belső is. N
2013. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

a külső sok mindent elárul az emberről!

pl. a cipő

a haj

a pulcsi

ing!!!

kabát

a testalkatot is megnézem és inkább a mackós alkat jön be!

a külső alapján a pávák esetében döntünk általában!!

16/L

2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem igaz hogy ,,nagynagynagy részben,, a külső számít . Lehet hogy találkozol egy jóképű fiúval akibe belezúgsz és meg szeretnéd ismerni de rájössz hogy belül tök üres. Akkor biztos nem fogsz vele járni és eggyüttmaradni vele csak mert jóképű.

Volt egy fiú akiről azt gondoltam mennyire csúnya , meg dagadt, de lassan megismertem , észrevettem milyen jófej , kedves és még jóképű is .És akármennyire hihetetlennek tűnik jól áll neki a ducisága. Mára már teljesen bele vagyok esve-de nem gondolnám hogy ebből lenne is valami , mert nagyobb nálam jó pár évvel. De az igazi igazi szerelmek egymás megismerésével kezdődnek , nem pedig avval hogy a két fél felfigyel egymásra hogy milyen szép/jóképű és életreszóló szerelembe esnek-ilyenek csak a filmekbe vannak!

2013. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik külsőre egy pasi akkor esélye sincs, ahogy nekem sincs azoknál akiknek én nem tetszem, ez van. érdekes ez csak akkor ennyire felháborító, ha egy nő csinálja, ha egy férfi akkor jönnek a hülye magyarázatok evolúcióval meg biológiával. :)
2013. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!