Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltatok valaha öngyilkossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok valaha öngyilkosságra?

Figyelt kérdés
Tudom gyáva dolog a menekülés. 21 éves srác vagyok most szakítottam barátnőmmel mert megcsalt, nem sokat voltunk együtt de egy darabig együtt is éltünk. Most nem régiben már újra külön voltunk és nagy volt a távolság nem tudtuk megoldani, így ő megcsalt. mire én szakítottam és mondtam neki ha szeretné rendbe hozni én nyitott vagyok rá. Csak változtasson a dolgon. Elismerem én meg eléggé féltékenykedős voltam de volt rá okom. Lényeg a lényeg most jelenleg utál, és nem akar többé látni, csak a cuccaiért jön fel hozzám a héten. Tudom csak egy lány, de eddig ő volt a legkomolyabb kapcsolatom. Mindenki mondja lesz már, de ez nem olyan egyszerű nem vagyok egy szőke herceg, vékony gyerek vagyok, nagyszájú de félős :S nem járok szórakozóhelyekre se már :S nem vagyok gazdag nincs jogsim :S nagyon nehéz párt találnom magamnak, igazából eddig is csak olyan barátnőim voltak akik túl láttak az mögött ami vagyok... akik igazán megismertek :/ és egyszerűen nem tudok mit kezdeni már ezzel a rohadt érzéssel, a családomnak is terhére vagyok, nincs munkám pedig nagyon keresek és bármit megadnék azért hogy legyen és végre elköltözhessek külön albérletbe, mert már folyton ezt mondogatják hogy menjek itthonról. és arra jutottam, hogy feladom az élet nevű játékot. Viszont egyetlen dologtól félek, hogy az embereket nem fogom érdekelni, nem fogok hiányozni senkinek :( ez az érzés is elborzaszt. :( mit tegyek?
2013. ápr. 9. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Megcsalt és ő haragszik? Na fasza!

Szerintem jobb is, ha megszabadulhattál tőle. Rengeteg normális lány van, ne add fel, csak meg kell találni őket.

2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam. Figyelj, még csak most szakítottatok, minden szakítás nehéz! Hagyatkozz a barátaidra, szervezz magadnak programokat, hogy ne jusson az eszedbe, foglald el magad valamivel! Találkozgass másokkal, akkor is ha most nehéz!

Az utolsó része meg más kategória. Én is úgy érzem, hogy terhére vagyok a családomnak, de van egy célom és az tart életben, azért nem adtam még fel! Te is találj magadnak valami célt, amire nagyon vágysz, és gondolj arra, hogy azt még el kell érned, és csak azért sem adod fel!

2013. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

szerintem akkor "szúrj ki velük", és csak azért se legyél öngyilkos :D


(a kérdésre válaszolva: igen, naponta nagyjából háromszor)

2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szemed és láss! Bele fogsz őrülni ebbe az érzésbe. Igen, lehet hogy jelenleg sok a negatívum a mindennapjaidban-munka, párkapcsolat stb.- de hahó! Én azt hiszem ez az élet! :) Rossz után mindig jó következik, egy elég nagy hullámvölgyben vagy, de van kiút! Az akarat nagy úr, ha igazán törekszel bármit elérhetsz!


1. Tudom hogy nehéz a bajban( tapasztalat) pozitívnak lenni, nem is kérlek rá, de azzal ha sajnálod magad nem lesz jobb. Ne bánkódj a rossz dolgokon, nézz előre!

2. Csak ne akarj mindent azonnal és egyszerre megoldani. Ezek a dolgok nem mennek egyik napról a másikra. Fejleszd magad, tanulj, keress munkát - a legalján kell kezdeni hogy feljuss! És szépen lassan jön majd minden más is. Szerelem, boldogság...


EZ AZ ÉLET! Problémák és annak megoldásai. Ezért vagyunk itt. Tekints rá mint egy próbára.


Gyenge lennél? Tényleg feladnád?

Sok sikert! :))))))))))))))

2013. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyik nő sem érdemli meg, hogy öngyilkos legyél.
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a barátaim nem érnek soha rá, nem azért mert nem igaz barátok vagy ilyesmi, csak miután elvégeztük az iskolát mindenki szétszéledt valaki dolgozik stb. nem érnek rám. új emberekkel félek ismerkedni, max csak neten merek. szívesen elfoglalnám magam, de nem mehetek el itthonról és felhozni se hozhatok fel szinte senkit :( nővéremmel és a családjával élek és ők nagyon bekorlátoznak :S hát nekem csak az a célom, hogy ennek vége legyen :S
2013. ápr. 9. 18:42
 7/20 anonim ***** válasza:

Persze halj is meg egy hülye p*csa miatt, aki megcsalt téged és most te vagy a gonosz.


aki ilyen hülyén gondolkodik annak nem kell élnie.

2013. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én nem csak gondoltam.

3 szor próbáltam meg.

2013. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2013. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Zala
2013. ápr. 9. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!