Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír vissz a lány, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissz a lány, pedig nagyon jól kijövünk egymással, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szombaton összeismerkedtem neten (chatrouletten) egy lánnyal. Akkor azon a nap 4 órát camoztunk, skypeon pedig chateltünk.


Vasárnap végig egész nap chateltünk, hétfőn (tegnap) fél 6-tőle éjjel egyik. Aggódom érte, mert vasárnap óta írtó szar kedve van, menstruál is, holnap (szerdán) lesz a napja, tiszta ideg. Tegnapi chatelés alatt télleg olyan nyíltan tudtunk beszélni egymással, pedig az előtte levő 2 napon se volt visszafogott a témázgatás, beszélgetés.. :D Már linkelgettünk be egymásnak szerelmes számokat, meg hasonlókat. A tegnap esti beszélgetés átfordult a problémáira, aztán a hirtelen jókedvből mondta, hogy nem szabadna beszélnünk, írtam neki, hogy ha gondolja akkor fejezzük be a beszélgetést, 1 percére rá írta, hogy nem akarja, hogy elmenjek és hogy beszélgessünk, mondta, hogy amit én végigcsinálok mellette az elmúlt napokban azt másnak lett volna (illő) megtennie, de az a másik szarik a fejére, hogy milyen boldogtalan már mióta, örül, hogy itt vagyok neki. A problémái megbeszélése után mondta, hogy sokkal jobb, hogy elmondta nekem és én pedig segítettem neki szavakkal erősnek maradni. Mondtam neki, hogy menjünk aludni, mert most neki is kell pihennie a menzesze végett, de végül már ő mondta, hogy nagyon szépen köszöni, hogy vagyok és segítettem neki erősnek lenni.


Tegnap írta, hogy ma már fél négytől otthon lesz, ezért úgy voltam, hogy áttetetem a 7 órán a lyukas 5. helyére, hogy én is hazaérjek, amikorra ő, de ezt nem mondtam neki.:)


hiába vártam őt fél négytől, megnéztem minden percben a skypeot, hogy már online e, de csak offline állapotot láttam, elaludtam 10 percre... arra riadtam fel, hogy biztos fent van már és várja hogy írjak neki, mert tegnap már várta, megint elaludtam, ismét felriadtam és megnéztem, még mindig semmi se volt... fél hat után láttam, hogy végre online, írtam is neki, de azóta nem írt vissza, pedig online és zöldít is, tehát nem az, hogy 'távol lenne'


Kérlek nyugtassatok meg, mit tegyek?



2013. ápr. 9. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

jaaj jaj lány lány lány...

most őszintén, ki a fszt érdekel, ha egy vadidegen nem ír vissza?

egyáltalán mért hallgatod idegenek problémáit?

2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
b*sszatok rá, írt :)
2013. ápr. 9. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

hűha

na most akko mivan?

2013. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örüljé neki baze
2013. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen netes ismerledesek becsaposak

Lehet van valakije csak jo volt veled beszelgetnie

Szerintem ez van a hatterben

2013. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
maradjunk annyiban, hogy nem írt vissza
2013. ápr. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!