Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoztátok rendbe a kapcsolatotokat? Tanácsokra lenne szükségem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ti hogy hoztátok rendbe a kapcsolatotokat a párotokkal, férjetekkel? Akik hasonló cipőben jártak, válaszoljanak!

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, 3 hónapja együtt is élünk (albérletben). az utóbbi 2 hónapban viszont rengeteg veszekedés volt, leginkább azon vitázunk, hogy alig vannak programjaink, mert ő is dolgozik és én is. 2 hete már hogy minden rendben volt, de tegnap kiborult nálam a bili megint, mert nem dolgozott, és együtt lehettünk volna, mentünk volna valamerre, engem viszont tovább bent tartottak munkába, és kifakadtam, csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Beszéltem neki a szakításról, hogy legyen vége, amit abban a pillanatban megbántam! Amit nagyon sajnálok, és bocsánatot is kértem tőle. Megbeszéltük a dolgot. Tegnap óta nagyon hideg velem, megingott a kapcsolatunk. Nem bújik, nem írt rám neten, tudom, bántja a dolog. De szeretném, ha minden rendben lenne köztünk, félek, hogy a kapcsolatunk végét tapossuk, nem szeretném őt elveszíteni. Mit tehetnék, hogy az érzelmei ugyan olyanok legyenek felém?

Én 19L Ő 25 F



#hogyan hozzuk rendbe #vissza hódít
2013. ápr. 16. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapból 2 hónap csak veszekedés... Mit akartok egymástól?
2013. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
jó g€ci vagy
2013. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És miért őt bántod azért,mert téged bent tartottak tovább. Nézz magadba!
2013. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez abszolút a te hibád, ilyen volt az ex bnőm is és ki is dobtam. Beszéld meg vele, mert ez nem volt helyes
2013. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ettől nekem (amúgy nőként) is abszolút elegem lenne. Miért ő a hibás, ha téged nem engednek el? Miért kell az ő fejét letépni ezért? Miért kell egyáltalán ennyire hisztizni? Felnőtt emberek vagytok, dolgoznotok kell. Együtt éltek, találkoztok meló után is. Akkor is elmehettek egyet sétálni, vagy este moziba, esetleg vacsorázni... Ha a munkaidőtök miatt nem, akkor szervezzetek hétvégére programokat.

Most ezek kb olyan szintű viták, mintha 15 évesek lennétek, oldjátok meg értelmes felnőtt emberek módjára!

4 hónapja vagytok csak együtt és már ennyi bajotok van, akkor mi lesz később?

2013. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tanácsokat kértem, ha tudtok olvasni!

Amilyen okosak vagytok, olvassátok már el amit írtam, de tényleg! Nem írtam, hogy nem vagyok hibás sőt... Bocsánatot is kértem jó párszor, jogosan.

De már minden rendben van :) Meg értette a "hisztimet"

2013. ápr. 19. 13:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Tanácsot kérsz? Ne legyél hülye hisztis liba!!! Tessék
2013. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye hisztis liba? :) 4 hónapja egyetlen egy közös programunk nem volt, este hazaértünk 22-23 fele és alvás, ennyi volt 4 hónapon keresztül. Azt tudni kell, hogy ő sem egy ártatlan bárány, mert fiú létére szexel akart pénzt keresni titokban, ami még a mai napig bennem van. Végre egyszer el tudtunk volna menni valamerre, csak engem bent tartottak. Amin érthető módon kiborultam.
2013. ápr. 19. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:
De nem ő a főnököd te idióta ,ergo nem ő tehet róla!!!
2013. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te agyoniskolázott, ki a jó édes.. mondta, hogy ő tehet róla? Ha nem tudod miről van szó, nem tudsz olvasni, nagyon szépen megkérlek ne írj ide többet, keress más elfoglaltságot! :)
2013. ápr. 19. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!