Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác 16 éves én 14 még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác 16 éves én 14 még nem feküdtünk le egymással, mert a törvény bünteti. Kitart mellettem?

Figyelt kérdés
3hete vagyunk együtt,ö már nem szüz..Nagy Britanniában élünk,itt 16 év alatt büntetik a szexuális együttlétet. Nagyon szeret engem,és vigyáz rám,soha semmit nem csinálna amit nem akarok vagy ami nekem rossz lenne.Még 2 év amig 16 leszek és bár minden más megengedett,(élünk is a lehetöséggel:) ) félek hogy el hagy a korom miatt, mert neki eddig mindig 18-20 éves barátnöi voltak.Bár azt mondja nagyon szeret és érzem is hogy minden teljesen rendben van de 2 év hosszu idö,és mindkettönk hosszura tervezi a kapcsolatot,mert egymás mellett megtaláltuk azt amit kerestünk...:)
2009. szept. 24. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

mégjó h ott éltek és nem itt...:D

hát a 2 év az sok idő, deha szeret tuti kitart melletted

2009. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Ki tudná azt +?(: De most komolyan?Gondolom azért nincs rajtad egy kis riasztó ami csippan, ha szexelsz!xD Legalább van egy kis izgalom!(:
2009. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen tudom,csak o meg olyan hogy (bar punk,meg minden, log a sulibol...blabla)nem teszi meg(egyenlore)mert visszatartja az a tudat hogy az megrontasnak szamitana, es hat o meg nem akar fajdalmat okozni annak akit a legjobban szeret..(mondjuk ez tiszteletre melto,mert tom hogy mar akarna de nem teszi...)
2009. szept. 24. 15:21
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Na gratulálok, te is aztán remek párt választottál, 16 évesen lóg a suliból, biztos hosszútávú kapcsolat lesz. ugyan már, ne legyé naiv.
2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
azert log a sulibol mert a 2orai munkat 20perc alatt befejezi:D komoly lattam videot rola meg kepeket h oran aludt mert mar vegzett..de egyebkent meg nme olyan nagy dolog pl most en is logok sulibol egy hete es o mar fosulis de engem szeret es nem kerul bajba,bar igazgato meg osszes tanar ismeri mar a nevet de mind kedvelik.. de egyebkent nem vok naiv es tom hogy hosszutavu kapcsolat lesz,mar csak azert is mert meg nem fekszem le vele viszont nagyon vonzodunk egymashoz...de sexen kivul barmit csinalhatunk,szal...meg telleg szeret minden szavabol sut az irantam taplalt erzelmei
2009. szept. 24. 15:51
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
eggyáltalán nincs abból semmi,ha lóg a suliból,attól még lehet normális....szerintem ne csinálj olyat,amit nem szabad,ne feküdj le vele amig elnem éred a megfelelő korhatárt...ha tényleg szeret és törődik veled,valamint érdelki az,ami neked fontos,akkor biztos vár majd rád(ha kibirjátok 2 évig)...:)
2009. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Az a szomorú,hogy csak a törvény tart vissza..14 éves vagy és 3 hét után lefeküdnél vele? Gyönyörű vagy. Legalább a barátodnak van esze. Én is remélem, kitart melletted,legalább ver egy kis agyat a fejedbe.
2009. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem csak a torveny tart vissza felreertes ne essek,o szokta mondani h erzi h huzozkodom amikor hozzamer... igazabol ot tartja vissza de nem csak az..es mar egy eve ismerjuk egymast csak 3 hete jarunk,de elotte is szerettuk egymast...es foglalkozik velem meg azzal h mi a jo..es komoly en vok az aki neha huzodzkodom,de o se nyomul,tudjuk hol a hatar,de odaig szeretunk elmenni es egy icipicit megfesziteni:D..de nem fekudne le velem, egyenlore,mert tudja az nekem nem lenne jo...
2009. szept. 24. 16:23
 9/27 A kérdező kommentje:
kibirni 2 evig az lesz a legnehezebb...mert mindketten erezzuk,de nem tehetjuk...:S de nem is fogjuk meg egy jo darabig...de hogy 2 evig...:S:S:'(
2009. szept. 24. 16:27
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

figyi, ahogyan itt elmondtad, sztem a barátod simán megvárna, ha tényleg így szeret, ahogyan leírtad.

de hogy lehet vki 16 évesen fősulis?:D

2009. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!