Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavar titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket, ha a pasi bújós?

Figyelt kérdés
indokoljuk meg, hogy miért :)

2013. ápr. 18. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán. Pont az a jó, ha közel bújik, mert érezteti vele, hogy szeret, meg neki is jól esik a az ölelés, meg hasonlók.
2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem nem, én imádom, hogy a pasim ilyen :D Pl. nagyon szeretem, mikor reggel bújik hozzám, mikor találkozunk, vagy ha nála vagyok, és fekszünk az ágyban imád megölelni hátulról. Tudod a kiskanál nagykanál :D
2013. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én a kiskifli-nagykifli.. igy ismerem :P

én is ölelős vagyok, szeretetből ölelek. várunk még azért válaszokat :P

2013. ápr. 18. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,eddig senki se panaszkodott.
2013. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

nekem nincs vele gondom, alapból szeretem. de ezt szinte csak és kizárólag akkor, ha kettesben vagyunk. társaságban nem szeretem ha lógnak rajtam. oké, azzal nincs gond, ha elcsattan pár puszi, vagy párszor átkarol, de ne lógjon végig rajtam. a párom elég bújós, otthon tényleg én is szeretek bújni, de a társaságban nekem kellett róla leszoktatnom az évek során. de most már minden oké :)

24L

2013. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően nem, de van, mikor én is ilyen szeretgetős hangulatban vagyok. Azt kifejezetten utálom, ha az utcán vagy társaságban nyüstöl meg ölelget meg puszilgat valaki, otthon még belefér, bár én nem szeretek plüssnyuszika lenni. Filmnézés közben összebújás, oké, de a folyamatos szeretgetés, ölelgetés meg puszilkodás nekem nagyon kényelmetlen és fullasztó. De ez csak személyes vélemény.
2013. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Szerintem aranyos.:)

2013. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha mértékkel teszi, szeretem, ha ölelgetnek, simogatnak, de van egy határ amitől már idegesít, pl. evés közben. Meg ha ezer fok van, majd meg sülök és még a pasi is ott lóg a nyakamon.
2013. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy zavar. A párom pont ilyen és ezt imádom benne a legjobban:)
2013. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én egyenesen szeretem, a férjem is ilyen, bújós:) és én is ilyen vagyok. ő még a haverjai előtt is ölelget:)


nekem ez kell..ilyen vagyok. volt is régen olyan pasim aki utálta az ilyesmit. ahogy megismertem hááát... hamar lapátra került.


egyetlen egy helyzet van amikor nem tudom elviselni a bújást. amikor aludni szeretnék.... az ágyban beszélgetünk és bújik az rendben van, de mikor már alvásra kerül a sor akkor nekem kell a személyes tér. olyankor már zavarja az aurámat. én nem tudok összebújva aludni.

szerencsére a férjem ezt megértette, és tudja hogy nagyon szeretem ettől az apró részlettől eltekintve. bár ezt is csak fél évvel azután mertem bevallani neki hogy összejöttünk...:P :)


27/N

2013. ápr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!