Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akar cserélni a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akar cserélni a barátom? Miért mondta azt, hogy tetszik neki a tanárja?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg: a barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. szeretjük egymást és ő nagyon meg van elégedve velem, mert szeretne majd elvenni és hát azt mondta én vagyok élete szerelme. de múltkorában megkérdeztem,hogy tetszik-e neki az angol tanárja akihez jár angolozni és azt mondta,hogy igen tetszik. nekem nem ez esett rosszul mert aránylag szép nő bár nem a barátom esete mert szőke hanem az fájt ahogyan mondta. kicsit túl őszintén és nekem olyan érzelmesnek tűnt. de a barátom azt mondta,hogy nem akar tőle semmit csak nem tartja csúnyának. szerintetek van okom az aggodalomra vagy felfújom az egészet?


jah és csak normális komikat szeretnék a: "hűséget fogadot...." meg a jajj kis hisztis p**csák komik nem érdekelnek köszönöm!


22/L


2013. ápr. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, neked remélem nincs érettségid...
2013. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval csak az a komment érdekel amelyik szerint van okod aggódni? Oké, bár nem ezt akartam kommentelni, de akkor tessék: igen, van okod aggódni. Most jó?
2013. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tuti félrekúr az angol (vagy francia?) órákon...


ezvan..

2013. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kérdés már gyanúsan retardált. Szerintem b*szd arcon magad egy nyelvtankönnyel kérdező, rád férne.
2013. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert megkérdezted te szerencsétlen.
2013. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!