Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha azt mondjátok egy nőről, hogy nagyon bejön nektek, de nem mernétek vele kezdeni az miért van?

Figyelt kérdés
Amúgy jól érzitek magatokat vele, sőt még szeretitek is. Mi lehet olyan ijesztő benne? Túl akaratos, öntudatos vagy szerintetek túl nagyok az elvárásai?
2013. ápr. 20. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen nincs. Ha egy pasinak nagyon bejön egy nő és nemcsak dugni akarja, akkor teperni fog utána. A többi csak maszlag.
2013. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem bízok benne. Ha már bejön a csaj, akkor valószínüleg másnak is fájna rá a foga. Ésha egy csaj talál egy jobb pasit, akkor dobja is a barátját egyböl, én meg átlag fiúként nem tudok mit kezdeni ezellen.
2013. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy teper 1000-rel :) felhív naponta 100x, étterembe visz, és eltelt úgy 3 hónap hogy nem erőltette h feküdjek le vele. Rengeteget beszélgetünk, nincs senkije, de van egy-két eléggé problémás ügye... és azt mondta h nem akarja h ezekbe én is belekeveredjek, és amíg ezeket el nem rendezi, és egyenesbe nem jönnek a dolgai addig nem akar komolyabbat. idézem nem akarok el'aszni az életedet. Ilyen van? Ha tényleg nem akar később se semmit, akkor miért keres állandóan? És miért foglalkozik velem? Nem értem :/
2013. ápr. 20. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor bénázunk. :) De ha tényleg komoly a dolog akkor előbb utóbb azért elkezdünk teperni. Legalábbis én tuti.
2013. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én akkor, ha túl szép a lány ahhoz, h akarjon tőlem vmit.
2013. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam az utóbbi 10 évben volt vagy 8 -10 nő aki örülten tetszett, nagyon bejött, szinte mind hozzámvaló is lett volna, kb 50% esély lett is volna az összejövetelre. Soha egyiket se szólítottam le, vagy ha igen az első leszólítás után hagytam a francba inkább.

NEm viselem el az elutasítást, nem kell ez a szarság. Inkább maradok egyedül a biztonság kedvéért, meg megyek prostizni. Az a biztos státusz. Ott mindig megkapom ,amit kinéztem magamnak. Beteljesülnek a nemi vágyak.

Ellenben, ha úlságosan belekavarodok valakibe érzelmileg, és aztán kiderül,hogy nem lehet az enyém, nem szexelhetek vele mégsem,az egy hatalmas elvonási tűnetet gerjesztene az agyamba. Olyan mint az éhes kutya, aki már rászalad a kajás tálra, de egy kaján pofájú gazdi elszedi előle aztán átviszi a szomszédba. Nekem ez nem kell.

Mi az alapja? Nekem a legjobb nők tetszenek, /mint mindenkinek nyilván/ és természetesen ezek alap,hogy mindig foglaltak, illetve válogatnak. Ez a tény már magában azt sugallja, hogy /áhh, ba szdle, ne foglalkozz vele inkább/ amennyire vonzanak, annyira taszítanak is egyben. Furcsa kettősség.

Köztudott, hogy még a legjobban kinéző embereket is érhetik visszautasítások, így sose tudhatod, hogy kitől fogod kapni. Nem vagyok rossz külsőre, de attól még bpven pofáraeshet az ember, sokminden miatt.

Ha elutasítanak az meg egyet jelent azzal,hogy egy szar hulladék vagy! Ez nekem nem kell.

2013. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, látom jól le lettem pontozva, de akkor az utolsó válasz gondolatébresztő jellege kapcsán még annyival ki is egészíteném, hogy hacsak a pasi nem egy lelkisérült szerencsétlen, akkor nem fog félni küzdeni érted. Aki nem vállalja a kockázatot, meg is érdemli, hogy prostiknál vegye kp-ért a szex meg a törődés illúzióját. Vagy adott esetben beletörődjön a kudarcba idióta módon, mikor az még meg sem történt. Bocs.
2013. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: én hasznosnak találtam a véleményed, ment is a zöld kezecske. És köszönöm h elmondtad a véleményed, nekem segített.
2013. ápr. 20. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Csak a balekok küzdenek egy nőért. Ugyanis ha külsőre tetszel neki, akkor úgyis a tiéd lesz előbb-utóbb. Ha nem, akkor meg soha nem fogsz elérni nála semmit. Ez párkapcsolatra és egyéjszakás kalandokra egyaránt igaz.
2013. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!