Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa ez a korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa ez a korkülönbség? Mit várhatok ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, de lány. Mit várhatok egy olyan kapcsolattól, ahol 3 évvel fiatalabb (19) a párom? Van esély, vagy tuti bukta?

(egyenlőre csak elméletben vagyunk együtt)


2013. ápr. 23. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tök normális korkülömbség
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi gaz nincs ha van kprkulombseg.... ._.
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hogy lehettek csak "elméletben együtt" ??

Nem a korkülömbség fogja tönkretenni ezt a kapcsoaltot hanem az ilyen hozáállás...


"elméletben vagyunk csak együtt"... atyaég...

2013. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ahj, mert még nem jöttünk össze, csak ismerkedünk, ezért írtam, hogy "elméletben"..
2013. ápr. 23. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt az a baj,hogy a fiúk nem olyan érettek általában,mint a vele egyidős lányok.Nem hogy még egy nála öregebb...

Rá adásul ez még egy tini.Ha pl ő lenne 24-5 és te 27-8,akkor nem lenne érdekes,mert be lenne nőve a feje lágya.Szóval szerintem lesznek olyan pillanatok,amikor úgy érzed,egy gyerekkel jársz.

2013. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, az ennyi idősen a legtöbb srácnak többé-kevésbé benő a feje lágya. Ez teljesen oké. :))
2013. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bár hazudott volna a koráról..

ha tetszik, jól érzitek magatokat együtt, akkor próbáljátok meg!!

2013. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 év nem számít a felnőttkorban.

Egy korosztály vagytok, a kor alapján nem kellene, hogy bármi gond legyen.


Egy 19 éves fiú és egy 25 éves férfi között csak annyi különbség van, hogy egyik tanul, másik dolgozik.

Én most 25 évesen ugyanazt csinálom mint egyetemistaként. Csak suli helyett munkába járok, és albérletbe lakom kolesz helyett. De ugyanúgy gondolkodom egy kapcsolatról vagy az életről is.


Ezt a lányok érettebb dolgot csak az idősebb férfiak találták ki, hogy 35 évesen is 20 éves pipiket kúrjanak. Egy felnőtt férfi hamar rájön, hogy h.lyítheti be a fiatalabb lányokat, nőket.

2013. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerelemben a kor nem számít. Minden fejben dől el. Ha a srác agyilag egy szinten van veled, és nem éretlen, akkor semmi gond. Ilyen piti dolgok ne zavarjanak. Komolyan hagynád, hogy ez álljon a boldogságod útjába? Hogy akarsz így talpon maradni ebben a sokszor sz*r világba? A szerelem erőt ad, és boldoggá teszi az egyszerű szürke hétköznapokat. A saját véleményed számítson, ne a másoké. A vélemény olyan, mint a seggly*k..mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. 22 éves vagy. Próbálj ebben a dologban felnőttként dönteni, és felhőtlenül boldog lenni, mint gyerekként, amikor minden kis apróság örömet okozott..:)

15/L

2013. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, lelkileg/agyilag mennyire érett a srác. Szerintem nem lehet úgy általánosítani, hogy mivel 19 és fiú, ezért éretlenebb. A volt gimis osztálytársnőim jelentős része (29-30 évesek) azon örvendezik, hogy még mindig ugyanúgy tele tudják hányni a mosdókagylót részegen, mint annak idején. Akkor mit szóljak az éretlenségről? Nem hinném, hogy emiatt fel kellene adnod, ismerkedjetek, aztán meglátjátok, szerintem nem kell eleve kizárnod egy kapcsolat lehetőségét.
2013. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!