Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tekinthető szeretői viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekinthető szeretői viszonyban a nő (45 éves) áldozatnak, ha a 28 éves pasi lelép, mondván, ő többet akar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 04:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haha :)))
2013. ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, amennyiben mégis így érzi egy önző dög. Ez a két korosztály érdekes, mert marha jól érzi magát együtt (tapasztalat. De a hosszabb távú igények teljesen mások. Így mindkét fél örömére kellemes együttlétek beleférnek, de 45 évesen fel kell fognia, hogy egy 28 évesnek még teljesen más elvárásai vannak egy igazi kapcsolattól...
2013. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis mit várt a 45 éves nő?

A saját naívságának áldozata.

2013. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ezért akinek esze van, az nem megy bele ilyen kapcsolatba.
2013. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én éppen egy ilyen viszonyban vagyok és nőként írom,hogy NEM! Miért lenne áldozat? Ezt nem is értem. Azzal azért tisztában kell lenni,hogy egy ilyen kapcsolat nem tart örökké. Jól kell érezni magad amíg tart aztán elengedni,hogy kereshessen korban hozzá illő párt.
2013. ápr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Jaj hát ki más lenne az áldozat, ha nem a nő.

Ez az állandó mártírkodás...

2013. ápr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5! egyetértek

a nő miért lenne áldozat? élvezni kell amíg van ez a kapcsolat, a nő csak jól jár, sőt fiatalodik is N

2013. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Egy nő nem egy fiatal bikától fiatalodik, csak az ostobák gondolják így.
2013. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok ismét.Az ismeretségi körömben több ilyen kapcsolat is van és a többi nőről na meg magamról is elmondhatom,hogy igenis megfiatalít. Vagy nevezhetjük megbolondításnak is de jó értelemben. Jobban adok a kinézetemre,pörgősebb vagyok,vidámabb,eljárok szórakozni megint és szebbnek látom magam mint a kapcsolat előtt.Tudni kell kezelni egy ilyen kapcsolatot és profitálni belőle nem pedig áldozatnak kikiáltani magunkat ha vége.
2013. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kapcsolatom idősebb nővel, nagyon szerettem, ugyanígy szeretői kapcsolat volt. Egy idő után én is szerettem volna többet, csak nekem sikerült elnyomnom az érzést. Igen, tapasztalt nőnél nincs jobb:)

Mi megbeszéltük a dolgot, kicsit még összejártunk, és közös megegyezéssel szétváltunk. Így nincs az, hogy áldozat lesz valaki.

Szeretői viszonyban nem igazán vannak áldozatok, mivel mindkét fél az örömszerzésért van együtt. Ez lehet egy éjszaka, vagy több, változó. Attól függ mi lett megbeszélve.

2013. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!