Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom villamos mérnök és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom villamos mérnök és ő szerinte ő egy külön világ?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ,hogy tudjak vele beszélgetni én nagyon szeretném vele megtalálni a közös hangsúlyt. Legyenek közös témáink . Neki előtte 2 éve nem volt barátnője és most vagyok én ,de nem igazán beszélgetünk . Én nyitott vagyok érdekel sok minden . Próbáltam felvetni témákat de igen nem válaszokat kapok.

Megmenteni szeretném kapcsolatot mert nagyon szeretem.


2013. ápr. 25. 18:07
1 2 3 4
 1/32 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
erdeklodj a fizikarol
2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség, egy villamosmérnök másról nem tud beszélni csak a szakmájáról vagy mi a tosz!? Fura egy alak lehet.
2013. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi már, ez a végzettség és a mentalitása két külön dolog.

Amúgy kérd meg, hogy magyarázza el Maxwell tételeit. Tutira lekötöd vele, már ha érti.

2013. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Csak van valami más téma,ami szintén érdekli.....

Filmek,zene,utazás....stb.

Olyan nincs hogy csak a munkájáról tud beszélni,másról nem.

2013. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is kollega vagyok, hasonló eset :D
2013. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

ha nem tudtok beszélgetni, akkor ennyi

ezek szerint ú az aki zárkózottabb ill. nem tudom mi az érdeklődési köre, de akivel elsőre nem megy a beszélgetés, ott általában vége N

2013. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki,hogy csináljon úgy mint a nagyfeszültség.
2013. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi alapján szerettél belé, ha teljesen más világ vagytok?
2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
#7-es és mi van ha gyengeáramún tanult? :D Meg fog sértődni :D
2013. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az elején tudtunk beszélgetni ! Nem okozott problémát és van hasonlóság is kettőnk között egyezik az érdeklődési körünk ,de a munka család és a barátok teljesen lekötik és rám már nincs türelme igénye . Velem mogorva és kedvetlen és ott van vele a suli amit kezdet és a motorozás . Erre keresek megoldást , hogy megtudjuk oldani beszélgetem vele erről , de ő sem tudja a megoldást. Szeretem őt eszem agában sincs elhagynom olyan nincs ,hogy nincs megoldás
2013. ápr. 25. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!