Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki szerelmes egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes egyszerre két emberbe?

Figyelt kérdés

Lehet valaki szerelmes egyszerre két emberbe?


A párommal boldogok vagyunk és szerelmes vagyok belé. De van egy másik férfi, akit nem tudok kiverni a fejemből, rengeteget gondolok rá és várom, hogy láthassam. Mikor vele vagyok, minden gond eltörpül és megnyugszom, de ugyanakkor ott van az izgatottság is bennem. Lehetséges, hogy mindkettejükbe szerelmes vagyok? Meg vigasztal mindig meg nevetett most szerelmes vagyok belé is és ha igen mitt tegyek ?????


2013. ápr. 26. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyik szerelem, vagy szeretet a másik fellángolás. Nekem már volt olyan, hogy két lány iránt is volt ilyen "fellángolás" de csak az egyik alakult át szerelemmé. Természetesen viszonzatlan volt de ez már más tészta:D
2013. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom el dönteni mit tegyek melyiket válaszam
2013. ápr. 26. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Ha vele érzed azt h megnyugszol, és otthon is ő jár az eszedbe akkor bizony szerelmes lettél.

Hogy mit tegyél sok mindentől függ. Én nem sok mindent tehettem, csak azt h elfelejtem (sok szenvedés árán) mivel jóval idősebb tőlem és gyerekei - felesége van.

Ha viszont úgy érzed vele jobb minden, mint a pároddal és ő is szeretne veled lenni, akkor nincs min gondolkodni.

2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 egyiket se. Egy igazi férfi mellett nincs szükséged senki másra.
2013. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az a baj akivel most vagyok nagyon szeretem de a másik ha csak egy nap nem beszélek vele akkor a sírás környékez agodom érte mindig hiányzik
2013. ápr. 26. 20:46
 6/15 anonim ***** válasza:
5 Egyik sem az igazi.
2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A párommal boldogok vagyunk és szerelmes vagyok belé."


Már itt kamuzol, mert ha boldog és szerelmes lennél, semelyik másik pasit észre sem vennéd.Egyszerűen semlegesekké válnának.

2013. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pedig szeretem és nem tudok nélküle élni
2013. ápr. 26. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Szeretni egy embert lehet egyszerre.A többi vágyakozás,vagy ahogyan írták is,fellángolás.
2013. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 Egyiket sem szereted. A szavaid üresen konganak. A cselekedeteid pedig beszédesebbek minden szónál.
2013. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!